Galeria

Home »  Galeria

Posiadają materiał zwijany w harmonijkę , który umożliwia regulowane poziomu osłony w górę i w dół. Nasza firma posiada około 375 wyjątkowych kolorów i wzorów tkanin oraz 15 kolorów osprzętu.

Najpopularniejszy system osłon okiennych zabezpieczający przed promieniami słonecznymi. Oferujemy szeroki wachlarz kolorów oraz wzorów tkanin.

System rolet wolnowiszących montowanych na ścianie lub suficie, stosowane do osłony dużych powierzchni t.j hal sportowych, sal wykładowych.

Charakteryzują się zastosowaniem dwuwarstwowej tkaniny która umożliwia regulowanie dostępu światła do wnętrza. Wykonywane przez Nas na wymiar, dzięki czemu zawsze są idealnie dopasowane do okna.

Rolety montowane do dużych przeszklonych powierzchni. Dzięki specjalnym włóknom chronią pomieszczenie przed nagrzaniem ale nie zaciemniając go.

Wysoka jakość, komfort + bezpieczeństwo na długie lata. Swobodna regulacja światła i ochrona przed niską oraz wysoką temperaturą panującą na zewnątrz.

Zasłony o różnych szerokościach zamontowane w specjalnej szynie, które dają możliwość zasłonięcia dużych powierzchni. Nadają wnętrzom bardzo nowoczesny wygląd i spokojnie mogą zastąpić firanki i zasłony w naszym domu.

Odpowiednio wyprofilowane aluminiowe lamelki odbiją światło, dzięki czemu pomieszczenie nie nagrzewa się. Bogata kolorystyka pozwala na dobranie koloru do danego wnętrza.

Chronią pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych. Funkcjonalne i łatwe w obsłudze tworzą wyjątkową aranżacje w pomieszczeniu.

Nadają niepowtarzalny wygląd nowoczesnym jak i klasycznym wnętrzom. Solidność wykonania i ogromna gama kolorów.

Skuteczna siatka ochrona przed owadami i insektami pozwalająca na swobodny przepływ powietrza. Dopasowujemy moskitiery do każdego typu okna gwarantując 100% zadowolenie.

Skuteczna ochrona przed słońcem i deszczem. Nasze markizy gwarantują wyjątkowy wygląd oraz trwałość na długie lata.

Karnisze pojedyncze i podwójne wykonane z materiałów najlepszych na rynku. Najwyższa jakość, nowoczesny design - a wszystko to dopasowane do Państwa potrzeb !

Wysokiej jakości bramy garażowe. Bezpieczne, funkcjonalne - dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Nowoczesne zadaszenia tarasowe odporne na każde warunki atmosferyczne o każdej porze roku.

Folia samoprzylepna. Zastosowanie - okna domowe, biurowe, witryny sklepowe. Spełniają funkcję ochrony przed światłem oraz niepożądanym wzrokiem.

Połączenie rolet i tradycyjnych firan, które po zwinięciu składają się w charakterystyczne fałdy na oknie.

Szklane drzwi, pleksi, osłona przed wiatrem, zastosowanie na taras, balkon, w ogrodzie, bezbarwne, na wymiar.

Siatka przeciw gołębiom/ptakom