Żaluzje aluminiowe w Krakowie

Home »  Żaluzje aluminiowe w Krakowie

Żaluzje poziome perforowane 

Żaluzje poziome perforowane to odmiana żaluzji poziomych, wzbogacona o ciekawe i nietypowe rozwiązanie. Ten typ żaluzji składa się z drobnych, dziurkowanych powierzchni na lamelach. W ten sposób, żaluzja przy pozycji zamkniętej pozwala uzyskać jednoczesny dostęp do światła dziennego. Załamują promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia, ale nie zaciemniają go. 

Przy dużych oknach potrafią stworzyć niepowtarzalny efekt wizualny. Regulowane lamele sięgające od sufitu do podłogi tworzą nastrojowy klimat w pomieszczeniu. Oczywiście montowane mogą być również w standardowych i mniejszych oknach. 

Największą ich zaletą, jest swoboda panująca w czasie pracy przy monitorze komputera, ponieważ światło dzienne nie oślepia nas, i tworzy nam przyjemną i miłą atmosferę. Zdecydowanie polecamy do pomieszczeń biurowych ! Nadają nowoczesny i elegancki wygląd, również w domu. Zwiększają komfort użytkowania ! W jaki sposób ? Latem żaluzje obniżają temperaturę, i dają pomieszczeniu przyjemne ochłodzenie. 

Żaluzje aluminiowe Kraków

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Służymy poradą w każdej kwestii technicznej. Doradzamy, oraz dbamy o to by każdy klient był w pełni zadowolony z jakości naszych usług. 

7 Trade House posiada ogromny wybór kolorów i wzorów tkanin, które mamy zawsze ze sobą  na pomiarze.

Przebieg zamówienia w naszej firmie jest niezwykłe łatwy ! Wystarczy zadzwonić, lub napisać i umówić się na pasujący dla Państwa termin. Na bezpłatnym pomiarze, wystarczy wybrać odpowiedni system okienny oraz kolor a my od razu wycenimy. Chętnie udzielamy rabaty na nasze produkty, a w razie potrzeby działamy w ekspresowym tempie. 

Czas realizacji jest bardzo szybki – Montujemy nawet do tygodnia czasu ! 

Żaluzje aluminiowe Kraków – Darmowy Pomiar

Nasza oferta skierowana jest o do osób indywidualnych jak i również firm i instytucji. 

Sprostamy każdym oczekiwaniom ! Wybierając produkty naszej firmy mają Państwo pewność, co do jakości i dobrej ceny. 

W naszej ofercie znajdziesz między innymi żaluzje aluminiowe. W Krakowie oferujemy również fachowy montaż i serwis żaluzji aluminiowych. Ten rodzaj żaluzji poziomych, ze względu na swoją dziurkowaną powierzchnię, umożliwia osiągnięcie bardzo estetycznego efektu we wnętrzu pomieszczenia, w którym znajduje się przykryte żaluzjami okno. Regulowane lamele sprawdzą się także w przypadku drzwi balkonowych lub tarasowych – żaluzje zawsze robimy na wymiar. Dzięki tej wyjątkowej strukturze, żaluzje aluminiowe dopuszczają do wewnątrz światło dzienne, ale jednocześnie załamują promienie słoneczne, stwarzając bardzo przyjemny klimat. Żaluzje aluminiowe są bardzo często stosowane w domach jednorodzinnych lub w pomieszczeniach biurowych, ale rekomendujemy je także w przypadku innych zastosowań. Nastrojowe światło umożliwia pracę przy komputerze czy oglądanie telewizji, co jest dużą zaletą tego typu żaluzji. W przypadku dni ciepłych i słonecznych, żaluzje aluminiowe zapewniają cień oraz przyjemny chłód w pomieszczeniu, co znacznie zwiększa komfort przebywania w nim. W naszej ofercie znajduje się wiele wzorów i kolorów żaluzji, które dopasowujemy indywidualnie w przypadku każdego zamówienia. Nasz profesjonalny montaż zawsze poprzedzony jest dokładnym, bezpłatnym pomiarem. Wszystkie nasze realizacje są bardzo szybkie, a w naszym salonie wystawowym możesz liczyć na fachową obsługę. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem sprzedaży i montażu poziomych żaluzji aluminiowych w Krakowie.

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami ! Odwiedź nas na Facebooku 🙂 

żaluzje poziome perforowane detale

żaluzje poziome perforowane czarne

żaluzje poziome perforowane efekt

żaluzje poziome perforowane dom