Roletki dzień noc w kasecie

Home »  Roletki dzień noc w kasecie

Roletki Dzień noc w kasecie

Roletki dzień noc w kasecie obecnie znajdują się na liście jednych z najpopularniejszych osłon przeciwsłonecznych. Spotkać je można praktycznie już , w co drugim domu, czy mieszkaniu. Charakteryzują się wyjątkowym designem i efektowną jakością wykonania – i służą nam bardzo długie lata. Pasują do każdego rodzaju pomieszczeń.

Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów w roletkach dzień-noc możemy uzyskać dozgonne zaciemnienie w pomieszczeniu, lub regulację światła. Zastosowanie dwóch odmiennych poziomych pasów, tworzy niezwykły efekt dekoracyjny. Jedne złożone są z firanki, a drugie z tradycyjnej osłony, co daje możliwość spoglądania na zewnątrz przy jej opuszczeniu. Tego typu roletki zastępują nam firanki i zasłony, i są niezwykle przydatne w pomieszczeniach, w których jesteśmy widoczni na zewnątrz. 

Przygotowując posiłek w kuchni, możemy podpatrzeć co dzieje się na zewnątrz, a być niewidoczni np. przez sąsiada z naprzeciwka. 

Roletki dzień noc w kasecie montowane są w specjalnej obudowie wykonanej z PCV, lub aluminium, i przeznaczone są do różnych typów okien. Montowane mogą być do ściany, sufitu, lub ramy okiennej – wszystko zależy od rodzaju i typu okna. 

Łatwy i prosty mechanizm z łańcuszkiem, który posiada specjalny hamulec, pozwala na zatrzymanie materiału na dowolnej wysokości. 

Jako producent z Krakowa zapewniamy ogromny wybór materiałów, o szerokiej skali zaciemnienia. 

Nasza firma posiada 10 kolorów osprzętu oraz około 130 kolorów materiałów.

Darmowy Pomiar

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z systemem i wyglądem tych rolet, poprzez umówienie się na niezobowiązujący i darmowy pomiar. Pracujemy na terenie całego Krakowa i okolic: Myślenic, Wieliczki, Dobczyc i okolicznych miejscowościach. 

Sprawdź nasze aktualne Promocje!

Roletki dzień noc w kasecie białe

Roletki dzień noc w kasecie beżowe

Roletki dzień noc w kasecie Kraków

Roletki dzień noc w kasecie brązowe