Markizy w półkasecie

Home »  Markizy w półkasecie

Markiza w półkasecie

Markizy w półkasecie dają komfort optyczny oraz termiczny, a dzięki nim budynki nabierają stylowego oraz eleganckiego charakteru. Jeżeli podczas upalnych dni zmagasz się z dużym natężeniem światła słonecznego na swoim tarasie – przekonaj się do markiz tarasowych

Markiza w półkasecie od góry wyposażona jest w aluminiowy daszek – czyli półkasetę. Od dołu widoczny jest jedynie drobny 3 cm prześwit materiału – to idealna opcja dla osób które nie mogą zdecydować się na wersję z kasetą czy bez kasety. Podobnie jak markiza w pełnej kasecie, zabezpiecza poszycie markizy przed opadami deszczu i daje poczucie komfortu

Najlepszej jakości markizy odporne na blaknięcie, porządne oraz wytrzymałe materiały – około 300 wzorów i kolorów do wyboru.  W naszej kolekcji możliwy jest wybór materiałów gładkich, oraz dla osób odważnych w paski i różne wzory.  

W zależności od oczekiwanych rezultatów markiza może może być sterowane ręcznie, za pomocą korby lub za pomocą napędu elektrycznego. Dodatkowo każdą markizę można uzupełnić o dodatkowe elementy tj. pilot radiowy, automatyka pogodowa lub oświetlenie led, które znacznie podnosi standard oraz funkcjonalność markizy.

 

Darmowy Pomiar

Do kogo oferujemy naszą ofertę ? Do osób prywatnych, firm, urzędów czy nawet szkół lub przedszkoli. 

Siedziba naszej firmy znajduje się w Świątnikach Górnych ul. Ks. Stanisława Koniecznego 46, w budynku frutto market na pierwszym piętrze. 

Serdecznie zapraszamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar ! Działamy na terenie całego Krakowa, Myślenic i w pobliskich okolicznych miejscowościach. 

Markizy w półkasecie Kraków

 

 

 

 

Markiza w półkasecie brązowa Kraków

Markiza w półkasecie pasy Kraków

Markizy w półkasecie producent Kraków