Moskitiery plisowane Kraków

Home »  Moskitiery plisowane Kraków

Moskitiery plisowane Kraków

Moskitiery plisowane (Kraków) to idealne rozwiązanie do dużych przeszklonych powierzchni, z zapewnioną ochroną przed owadami i insektami. Stosowane są w tzw. ogrodach zimowych, balkonach, altanach, czy na tarasie. Stanowią też skuteczną barierę anty alergenną, dzięki której w letnie i upalne dni możemy cieszyć się komfortem i spokojem od uciążliwych alergii. 

Czym różni się ten typ od pozostałych ? Dzięki zastosowaniu unikalnego systemu pozwalana na płynne przesuwanie się moskitiery plisowane Kraków w różnych kierunkach. Gwarantuje to nam płynną i bezkolizyjną obsługę, ponieważ może przesuwać się góra – dół, na boki, centralnie oraz dwustronnie. To najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę, ponieważ siatka podczas zamykania składa się w harmonijkę i chowa się w profilu bocznym. Zajmuje nam niewiele miejsca, i nie zabiera nam pozostałości powierzchni. 

Dzięki zastosowaniu niskiej listwy podłogowej, konstrukcja moskitiery plisowanej (Kraków) daje nam swobodę przejścia m.in osobom starszym, lub poruszającym się na wózkach. Brak widocznych mechanizmów, sprawia że ten produkt jest jak najbardziej bezpieczny dla dzieci. 

W upalne dni, porą wieczorową szukamy odrobiny ochłodzenia. Dzięki moskitierom plisowanym z Krakowa, możemy cieszyć się przyjemnym chłodnym powietrzem, bez natrętnych komarów. Moskitiery plisowane Kraków 7 Trade House robione są na wymiar, z dokładnością do każdego mm, dzięki czemu są dopasowane do każdego typu pomieszczenia. 

Nie ograniczają widoczności, ani przepływu powietrza. Dzięki specjalnemu mechanizmowi pozwalają zablokować siatkę w wybranym przez nas miejscu. Ten typ moskitier plisowanych Kraków jest ekskluzywny i najbardziej wydajny – gwarantuje zadowolenie oraz znacząco podnosi komfort życia mieszkańców.

Moskitiery plisowane w Krakowie

W naszej ofercie znajdziesz między innymi moskitiery plisowane. W Krakowie oferujemy także ich profesjonalny montaż oraz serwis. Moskitiery plisowane (Kraków) to jeden z rodzajów moskitier, który charakteryzuje się specjalnym systemem pozwalającym na przesuwanie moskitiery w różnych kierunkach – to rozwiązanie jest przez nas szczególnie rekomendowane w przypadku dużych przeszklonych powierzchni. Prosta w obsłudze konstrukcja pozwala na przesuwanie moskitiery plisowanej (Kraków) w dowolną stroną, a w dodatku sama składa się w harmonijkę, przez co nie zajmuje dużo miejsca. Moskitiera plisowana (Kraków) to bardzo komfortowe rozwiązanie, a w dodatku estetyczne. Oczywiście, jak każda inna moskitiera, także moskitiera plisowana (Kraków) ma za zadanie chronić wnętrze pomieszczenia przed owadami i insektami, a także pyłkami i zanieczyszczeniami z zewnątrz. Wykorzystuje się ją przede wszystkim na tarasach i balkonach. Specyficzna konstrukcja moskitiery plisowanej (Kraków) opierająca się na listwie podłogowej pozwala na swobodne poruszanie się między pomieszczeniami oddzielonymi moskitierą. Co więcej, latem moskitiera plisowana (Kraków) zapewnia nam również przyjemny chłód w pomieszczeniu. Wszystkie moskitiery plisowane w Krakowie wykonujemy na wymiar. Dostępnych jest wiele modeli i jako producent zawsze chętnie doradzimy w kwestii wyboru. Profesjonalny montaż na terenie Krakowa zawsze poprzedzony jest bezpłatnym pomiarem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą moskitier plisowanych w Krakowie i okolicznych miejscowościach. Wszystkie nasze produkty objęte są gwarancją.

Darmowy Pomiar – moskitiery plisowane Kraków

W razie zainteresowania naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar. Zapewniamy fachowe doradztwo, oraz profesjonalną usługę. Jako producent moskitier plisowanych z Krakowa oferujemy atrakcyjne ceny, oraz rabaty dla naszych stałych klientów. 

Serdecznie zapraszamy ! 

7 TRADE HOUSE 

 

moskitiera plisowana wewnątrz

moskitiera plisowana Kraków

moskitiera plisowana producent

moskitiera plisowana tarasowa