Plisy Dachowe

Home »  Plisy Dachowe

Plisy dachowe 

Plisy dachowe to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie do okien dachowych. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów pozwalają nam chronić pomieszczenie przed nagrzaniem i tworzą niepowtarzalny wygląd. Plisy dachowe to niezawodne rozwiązanie, ponieważ w porównaniu do rolet czy żaluzji, plisą można zasłonić środkową, dolną lub górną część okna. Jako producent zapewniamy największy wybór kolorystki plis w Krakowie. 

Nasze plisy dachowe są wykonywane są z wysokiej jakości impregnowanego oraz antystatycznego materiału, co znaczy że są bardzo łatwe do utrzymania w czystości. Nie osiada na nich kurz, a w razie lekkiego zabrudzenie materiał wystarczy przetrzeć nawilżoną gąbką lub ścierką. 

Poruszają się w górę i w dół, co zapewnia, że możemy zasłonić wybraną część – nie tylko całość okna. W miejscach trudno dostępnych, szczególnie gdy okno jest bardzo wysoko, polecamy zastosowanie specjalnego drążka, który ułatwi sterowanie tam gdzie nie jesteśmy w stanie dostać ręką.   

Dodatkowo do plis dachowych możemy wybrać specjalny materiał, który będzie odbijał promienie słoneczne i pomieszczenie nie będzie się nagrzewać.  Takie materiały składają się ze specjalnej warstwy, która poprawia izolację zarówno latem jak i zimą. 

Dla osób, które chcą stworzyć efekt bardziej dekoracyjny, polecamy plisy o różnych wzorach i kształtach również do pokoju dziecięcego czy salonu.  

Największy wybór plis w Krakowie ! 

Nasza firma posiada szeroki wybór materiałów w różnej kolorystyce i wzorach (około 375 wyjątkowych kolorów). Oprócz materiałów posiadamy około 15 kolorów osprzętu dostępnych również na pomiarze, które jesteśmy wstanie dopasować do stolarki okiennej.

 Darmowy Pomiar Plisy dachowe

Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin.

7 Trade House to firma, która proponuje fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent gwarantujemy konkurencyjne ceny. 

Sprawdź naszą całą ofertę – Posiadamy liczne Promocje!

plisy dachowe

żaluzja plisowana

 

plisy

 

 

 

 

plisy Kraków

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć zobaczysz tutaj : Galeria

Zobacz także Plisy: standardowenietypowe2w1 oraz RoletkiŻaluzje

Powrót do strony głównej Znalezione obrazy dla zapytania strzałka png