Panel track (panele tekstylne)

Home »  Panel track (panele tekstylne)

Zasłony Panel Track

Zasłony panel track to designerska alternatywa do żaluzji pionowych, która z powodzeniem ogranicza dopływ nasłonecznienia do każdego typu wnętrza. Czym się różnią ? Tego typu zasłony, składają się z szerokich – zachodzących na siebie pasów zamocowanych do szyny górnej.

Panel tracki mogą przesłonić duże okna, lub podzielić przestrzeń między pomieszczeniami. Świetnie spiszą się w pomieszczeniach o małym zagospodarowaniu, oraz salonach kosmetycznych czy gabinetach. Swoim wyglądem nawiązują do tradycyjnych ruchomych ścian japońskich, stąd nazywane są również ‘ Panelami Japońskimi’. Ciekawą oraz niecodzienną aranżacje, stworzą również w restauracjach, barach czy hotelach.  

Z racji swojego wyglądu najlepiej prezentują się w nowoczesnych wnętrzach. Jednak wybierając tkaninę w klasycznym i zwykłym wzorze, można stworzyć dekorację odpowiednią do tradycyjnych pomieszczeń.

Nadają elegancki i oryginalny styl; w salonie, sypialni czy nawet w gabinecie fryzjerskim. Największym atutem tego systemu, jest dowolność łączenia wzorów i kolorów, co nadaje wnętrzu wyjątkowy i przytulny klimat. 

Panele poruszają się po torach i sterowane są za pomocą łańcuszka, dzięki czemu sprawdzają się także przy podziale dużych powierzchni. Zasłona może być zsuwana na jedną stronę, lub tak jak kurtyna – wszytko zależy od naszej wygody, i wyobraźni.

Zastępują firany i zasłony, a dzięki różnym szerokością pasów, można je dopasować odpowiednio do rodzaju montowanego miejsca. Produkowane są indywidualnie – na dokładny wymiar, a materiały stworzone są z najwyższej jakości. 

Darmowy Pomiar 

7 Trade House to firma, która proponuje fachowe doradztwo i ogromny wybór materiałów, oraz systemów okiennych. Jako producent gwarantujemy konkurencyjne ceny w Krakowie. 

Sprawdź nas ! 

Mają Państwo pytania dotyczące naszej pracy i produktów ? 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 🙂 

Chcą Państwo poznać wstępną cenę naszych rolet ? 

Napisz do nas email z prośbą o wycenę 🙂

Serdecznie zapraszamy ! Przy okazji sprawdź recenzje od naszych klientów 🙂 

 

Panel track okno