Markizy w kasecie

Home »  Markizy w kasecie

Markizy w kasecie

Markizy w kasecie zapewniają doskonały klimat na tarasie czy balkonie. Chronią nas przed słońcem oraz dają poczucie komfortu w upalne dni.  Dzięki markizie możemy cieszyć się chwilą odpoczynku, oraz skryć się przed niechcianym wzrokiem sąsiadów. 

Wysokiej jakości aluminiowa kaseta w pełni zabezpiecza materiał markizy przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Poszycie oraz ramiona markizy chowają się do środka i tworzą wspólną całość. Markizy w kasecie sprawdzą się w miejscach gdzie potrzebna nam jest maksymalna osłona przeciwsłoneczna. W widocznych miejscach, ponieważ kaseta pełni również modną i dekoracyjną osłonę dla naszego domu. 

Wysokiej jakości impregnowane materiały zapewniają wysoką trwałość wyrobu nawet na bardzo długie lata. Odpowiednia dbałość sprawi że tkanina będzie odporna na częste opady deszczu. Aby nie dopuścić do tworzenia się fałd i zagnieceń na markizie warto rozwinąć ją podczas dobrej pogody do wyschnięcia. 

Zdaj się na nasze fachowe doradztwo i profesjonalizm ! 

Oferowane przez nas markizy posiadają 10-letnią gwarancję ! Dodatkowo chętnie służymy poradą w kwestiach technicznych.

Wysokiej jakości materiały sprowadzane z zagranicznych producentów gwarantują trwałość na bardzo długie lata. 

Klientom którzy zdecydowali się na sterowanie elektryczne można doposażyć markizę w różnego rodzaju automatykę pogodową. Zamontowanie czujnika wiatrowo-wstrząsowego, który wysyła do silnika sygnał w razie silnych i niebezpiecznych wiatrów, sprawia że markiza sama chowa się w kasecie. 

Jaką markizę wybrać ? Umów się na bezpłatny pomiar na którym doradzimy oraz pomożemy zdecydować, który rodzaj markizy będzie najbardziej odpowiedni dla Ciebie. 

Darmowy Pomiar

7 Trade House to sprawdzona firma z dobrymi pomysłami na przyszłość. 

Jako producent zapewniamy konkurencyjne ceny ! 

Bezpłatny pomiar oraz prezentacja systemów okiennych. Zachęcamy do skorzystania z możliwości złożenia zapytania o wycenę w zakładce ‘kontakt’ na naszej stronie internetowej. 

7 Trade House to gwarancja najwyższej jakości – potwierdzona opiniami klientów ! 

Sprawdź nas ! 

Markizy w kasecie Kraków Markizy montowane kaskadowo Kraków

markizy w kasecie brązowe Kraków

markiza w pełnej kasecie Kraków