Żaluzje na wymiar Kraków

Home »  Żaluzje na wymiar Kraków

Nowoczesna architektura stanowi spore wyzwanie i jednocześnie pole do popisu dla producentów żaluzji. Wszystko za sprawą instalacji w domach dużej ilości przeszkleń, mody na dwukondygnacyjne salony i ogródki zimowe. Często rozwiązania takie tworzone są z wielu typów okien i drzwi albo też od razu robione na wymiar przez stolarza. Stąd może pojawić się drobny problem z dobraniem odpowiednich osłon na szyby, szczególnie jeśli w grę wchodzą dodatkowo nietypowe kształty.

Żaluzje na wymiar Kraków – Jak dobrać odpowiednie żaluzje do domu?

Podstawą doboru żaluzji jest decyzja, na jakiej stylistyce Ci zależy. Pierwszym kryterium jest kierunek: pionowe czy też poziome, następnie stopień zaciemnienia: całkowite czy perforowane? Kolejnym elementem, jaki należy rozważyć jest materiał, możesz postawić na klasykę i rozwiązanie aluminiowe albo pokusić się o nieco mniej powszechne rozwiązanie i zastosować elementy drewniane. W tej drugiej kategorii można wyróżnić jeszcze podtypy materiału: bambusowe, drewniane, laminowane. I na koniec kolorystyka. Niezależnie jakie parametry wybierzesz, musisz jeszcze dopasować całość kolorystycznie do projektu swojego domu.

Żaluzje na wymiar – Kraków

O tym, jakie wymiary powinny mieć żaluzje dla poszczególnych okien, najlepiej zdecyduje osoba specjalizująca się w pomiarach. Od zamówienia pomiaru dzieli Cię jedno kliknięcie i wpisanie swoich podstawowych danych po to, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować. Nasz pracownik pojawi się w Twoim domu w dogodnym dla Ciebie terminie, po to by dokładnie pobrać wymiar, na jaki powinny zostać wykonane żaluzje do Twojego domu w Krakowie. Oczywiście myśląc o domu, uogólniamy sprawę, wykonujemy jak najbardziej również instalacje w mieszkaniach oraz firmach czy budynkach użyteczności publicznej.

Żaluzje na wymiar (Kraków) nie mają przed nami żadnych tajemnic

W produkcji żaluzji na wymiar w Krakowie specjalizujemy się od lat. W naszej pracy kierujemy się profesjonalizmem, który przekłada się na najlepszą, szeroko cenioną jakość wyrobów. Z rozwagą korzystamy z nowoczesnych technologii, wykorzystując te, które cechują się innowacyjnością i dają wiele korzyści, łącząc je ze sprawdzonymi rozwiązaniami. Obszerna wiedza oraz duże doświadczenie pozwalają nam oferować także żaluzje na wymiar w Krakowie o charakterze specjalistycznym, takie jak zewnętrzne modele antywłamaniowe czy wyposażone w moskitierę.

W procesie wytwarzania naszych wyrobów przykładamy wagę do każdego szczegółu, wiedząc, jak ogromne ma to znaczenie dla pełni ich funkcjonalności. Gwarantujemy, że produkowane przez nas żaluzje na wymiar w Krakowie będą doskonale pełnić swoją rolę przez długie lata.

Doskonała estetyka naszych żaluzji na wymiar – Kraków

Tworząc nasze żaluzje na wymiar w Krakowie, pragniemy, by odznaczały się najwyższą jakością na każdym poziomie. Z tego względu bardzo istotna jest dla nas estetyka produktu, która wyróżnia się na tle innych modeli swoją wieloletnią nieprzemijalnością. Dbamy o to, abyś otrzymał taki wyrób, jaki najlepiej odpowie na Twoje potrzeby i wpisze się w wystrój Twojego wnętrza. Z tego względu dajemy Ci możliwość wyboru stylistyki zamówionych przez Ciebie żaluzji. Dla Twojej satysfakcji oferujemy je w atrakcyjnej cenie, która idzie w parze z wysoką jakością materiałów i wykonania.

Konsultacja – żaluzje na wymiar Kraków

Decyzja o zakupie żaluzji, czy rolet na wymiar może zająć chwilę, szczególnie jeśli posiadasz dużo przeszklonych powierzchni. Dlatego powinieneś wiedzieć, że wykonanie przez naszego specjalistę pomiaru, jest usługą nieodpłatną i nie zobowiązuje do zakupu. Jeśli jednak Twoja odpowiedź będzie pozytywna, możesz liczyć na to, że żaluzje zostaną zamontowane bez zbędnego oczekiwania, w krótkim terminie. Wykonamy je dokładnie według wyników pomiaru, używając najlepszych materiałów. A na całość deklarujemy kilkuletnią gwarancję.

Staramy się, aby z naszą firmą, montaż żaluzji na wymiar w Krakowie, był jak najprostszy i możliwie satysfakcjonujący dla klienta, ale przede wszystkim, by było to rozwiązanie na lata.