Rolety drewniane Kraków

Home »  Rolety drewniane Kraków

Utrzymanie powtarzalnego rytmu dnia i nocy, a co za tym idzie odpowiednie sterowanie światłem w domu, to jedna z podstaw prawidłowego funkcjonowania organizmu. Znaczną pomocą w regulacji oświetlenia są rolety, które częściowo bądź całościowo mogą zakrywać okno.

Jeśli stawiasz w domu na zachowanie spójności stylu, a dominującymi materiałami wykończeniowymi są u Ciebie naturalne surowce, dobrym rozwiązaniem jest instalacja rolet drewnianych.

Rolety drewniane jako elegancki dodatek do mieszkania w Krakowie

W ostatnich latach, z powodu problemu z rosnącą ilością plastiku, modne stały się znów tworzywa naturalne, łatwe w recyklingu. Stąd dominacja bambusa w produkcji elementów do domu – zaczynając od deski do krojenia potraw, po szczoteczkę do zębów. Bambus rośnie szybko, jego zużycie nie wpływa więc na środowisko tak mocno, jak zużycie drzew, które na rozrost potrzebują wielu lat.

Rolety bambusowe gwarantują całkowite zaciemnienie, jeśli potrzebujemy odciąć się od zewnętrznych świateł podczas snu. Mogą też poradzić sobie z ostrym światłem, odbijającym się od monitora podczas pracy w domu. Rolety drewniane w Krakowie, wykonane z tego surowca, są świetnym dopełnieniem dla mieszkań w starej części miasta, ale też lokali gastronomicznych z kuchnią roślinną.

Rolety drewniane – Kraków, dobry pomysł do salonu?

Drewno, jakiego używa się do produkcji rolet drewnianych z Krakowa, pochodzi z dalekiej Afryki i wschodniej Azji. Dobór takich surowców podyktowany jest względami praktycznymi. Materiał nie odbarwia się od mocnych promieni słonecznych ani nie odkształca na skutek wilgoci. Drewno jest też bardzo łatwe w barwieniu i lakierowaniu, dlatego roleta drewniana w Krakowie może być tak samo spersonalizowana, jak jej materiałowy odpowiednik. Możesz pozostać przy naturalnym kolorze, będzie to gwarantowało optyczne ocieplenie wnętrza, szczególnie w podkrakowskim domu z wysokimi oknami w salonie. Drewniane rolety mogą też przydać się do osłonięcia przeszkleń tarasu.

Bezpłatny pomiar okien – rolety drewniane Kraków

Stawiamy na transparentność usług i wiemy, jak zależy Ci na tym, by elementy Twojego domu były dopasowane i skrojone na wymiar. Dlatego oferowany produkt jest w pełni spersonalizowany. Możesz dobrać odcień drewna, tak by pasował do reszty wnętrza. Możesz też umówić się na bezpłatny i niezobowiązujący do zakupu pomiar okien w domu. Gwarantujemy błyskawiczną realizacji zarówno wspomnianego pomiaru, jak i później realizacji usługi.

Nawet jeśli masz piękny widok na Wawel uwierz, że czasami będzie trzeba go zasłonić podczas poobiedniej drzemki, świetnie nadadzą się do tego rolety drewniane Kraków 7 Trade House.