Żaluzje pionowe Kraków

Home »  Żaluzje pionowe Kraków

Żaluzje pionowe Kraków – żaluzje standardowe 127 mm

Żaluzje pionowe standardowe 127 mm znajdują przeważnie zastosowanie w biurach, szkołach, lokalach urzędniczych, ale również w pomieszczeniach domowych. To praktyczny system przeciwsłoneczny oraz dekoracyjny pasujący do każdego typu wnętrz. Niezwykle funkcjonalne i efektowne, regulują dopływ światła do pomieszczenia. 

Pionowo zawieszone pasy tekstylne zamocowane do szyny górnej wykonanej z aluminium, tworzą ciekawy efekt dekoracyjny.  Takie żaluzje odnajdują się zarówno przy dużych, jak i małych powierzchniach. Jesteśmy w stanie dopasować pasy do każdego okna, lub kreatywnie stworzyć inne nietypowe rozwiązanie. Mogą być montowane np. do ściany lub sufitu. 

Eleganckie sznurki nadają charakter pomieszczeniu, a nasza bogata gama kolorystyczna pozwala na wybranie pasującego materiału (ok. 174 materiały).  Sterowanie – za pomocą sznurka z obciążnikiem (zmiana kąta ustawienia lameli), i za pomocą łańcuszka( przesunięcie lameli). Oczywiście w razie potrzeby oferujemy różne strony sterowania. Żaluzje pionowe Kraków mogą przesuwać się na lewą, prawą stronę lub jak kurtyna. 

Żaluzje pionowe Kraków

Gdzie najlepiej prezentują się żaluzje pionowe? Wszędzie! Wszystko zależy od wybranego koloru. Pionowe pasy możemy dowolnie mieszać, tak aby powstała dwu, lub wielokolorowa zasłona. Wpasują się do gabinetów kosmetycznych, lekarskich czy pomieszczeń użyteczności publicznej. Łatwo stworzysz ciekawą i niebanalną aranżacje, wszystko zależy od twojej wyobraźni i gustu. 

Nie możesz się zdecydować ? Zapraszamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar, w którym dokładnie możesz poznać naszą pracę oraz nasze produkty. Chętnie doradzimy oraz pokażemy najnowsze trendy osłon przeciwsłonecznych. Przyjeżdżając na wstępny pomiar mamy ze sobą wszystkie dostępne materiały, od całkowicie do mało zaciemniających pomieszczenie. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 

Żaluzje pionowe w Krakowie – Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego , a tam zapytaj o szczegóły naszej oferty. 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki asortyment żaluzji pionowych. W Krakowie oferujemy również ich montaż oraz serwis. Żaluzje pionowe są niezwykle praktyczne i można je stosować w większości pomieszczeń – zarówno w budynkach dedykowanych celom mieszkalnym, jak i użytkowym. Żaluzje pionowe skutecznie chronią nas przed zbyt ostrym światłem z zewnątrz i pozwalają nam na swobodną regulację naświetlenia pomieszczenia. Stanowią one raczej standardowy rodzaj zabezpieczania okien i są powszechnie stosowane w biurach, domach oraz instytucjach. Żaluzje pionowe z Krakowa są bardzo funkcjonalne i przy tym tak uniwersalne, że z łatwością dopasujesz je do dowolnie urządzonego wnętrza. Dodatkowo, pionowo zawieszone pasy z różnego rodzaju tkanin mogą pełnić funkcję dekoracyjną w pomieszczeniu. Pasy żaluzji pionowych jesteśmy w stanie dopasować do każdego okna, także w suficie. Zarówno same pasy tekstylne, jak i efektowne sznurki występują w naszej ofercie w wielu kolorach i wzorach, dlatego możesz wybrać dokładnie takie żaluzje pionowe w Krakowie, jakie Ci się marzą. Do wyboru jest również sterowanie żaluzjami – z obciążnikiem lub za pomocą łańcuszka. Wyjątkowy design żaluzji pionowych z łatwością odnajdzie się w przestrzeni publicznej – żaluzje pionowe można wykorzystać w banku, w biurze, w szpitalu, w salonie kosmetycznym czy urzędzie. Profesjonalny montaż zawsze poprzedzamy bezpłatnym pomiarem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży i montażu żaluzji pionowych w Krakowie i okolicznych miejscowościach.

ul. Koniecznego 46 Świątniki Górne 

509-451-389 Zamów pomiar i sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i zyskaj korzystny rabat 🙂 

Żaluzje pionowe standardowe 127 mm szare Żaluzje pionowe standardowe 127 mm biuro Żaluzje pionowe standardowe 127 mm Kraków Żaluzje pionowe standardowe 127 mm pomarańczowe