Rolety rzymskie na wymiar w Krakowie

Home »  Rolety rzymskie na wymiar w Krakowie

Rolety rzymskie

Od wielu lat wśród asortymentu stanowiącego wystrój okien, prym wiodą rolety rzymskie. Ich szerokie zastosowanie w różnych pomieszczeniach (kuchnia, łazienka, sypialnia czy salon) i estetyczna prezentacja wpłynęły na ich dużą popularność wśród klientów. Rolety wykonywane są w szerokiej gamie kolorystycznej z różnymi możliwościami mocowania i z różnym stopniem przejrzystości. Sukces swój zawdzięczają unikalnemu połączeniu eleganckiej zasłony (stylowy, marszczący się materiał o różnych wzorach, kolorystyce, a nawet zaciemnieniu) z funkcją standardowej rolety (mechanizm rolowania). Dużą zaletą rolet jest łatwe utrzymanie ich w czystości, przez co są nie tylko ładne, ale i estetyczne.

Sen z powiek  wielu osób spędza problem wystroju okien. Wśród szerokiego wyboru trudno podjąć właściwą decyzję, zwłaszcza gdy masz wyjątkowe oczekiwania. Sklepy z gotowymi roletami najczęściej oferują towar w ograniczonym rozmiarze, kolorystyce i wzorach często też w jakości odbiegającej od preferencji kupującego. W przypadku niestandardowych okien lub szczególnych wymagań wobec produktu najlepszym rozwiązaniem są rolety wykonane na wymiar.

Rolety rzymskie na wymiar w Krakowie

Jeżeli jesteś na etapie dekorowania okien i chcesz zrobić to najpiękniej, jak tylko potrafisz dla siebie i swoich bliskich, rolety rzymskie na wymiar w Krakowie to szeroka oferta rolet w atrakcyjnych cenach z gwarancją zadowolenia. Skorzystanie z możliwości zakupu rolet wykonanych na indywidualny wymiar daje większą swobodę, praktycznie nieograniczony wybór i fachową pomoc. Dzięki pobraniu wymiarów okien przed zakupem rolet  unikasz problemu ze złym ich dopasowaniem, co często się zdarza przy zakupach gotowych rolet.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, wykonamy bezpłatnego pomiaru a nasi wyspecjalizowani pracownicy udzielą najlepszych porad i pomogą w wyborze materiału, rodzaju mocowania i stopnia zaciemnienia materiału. Dokładamy wszelkich starań, aby usługę wykonać szybko i w konkurencyjnej cenie. Nasz profesjonalizm jest potwierdzony przez szereg opinii zadowolonych klientów, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Pamiętaj, że wybór rolety to decyzja często na długi okres dlatego powinna być dobrze przemyślana pod względem dopasowania do wystroju wnętrza, panującego światła i całego pomieszczenia, w którym będzie zamontowana. Nasi pracownicy są od tego, aby Ci w tym pomóc i abyś mógł odtąd codziennie cieszyć się z dokonanego zakupu. Zapraszamy do kontaktu i bezpłatnego pomiaru.