Serwis i naprawa rolet zewnętrznych – Kraków

Home »  Serwis i naprawa rolet zewnętrznych – Kraków

Naprawa i Serwis rolet Kraków

Zdaj się na naszą pomoc – Nam możesz zaufać !

Oferujemy profesjonalny serwis do każdego typu rolet. Nie boimy się wyzwań, a żadna usterka nie jest nam straszna. Oferujemy naprawę uszkodzonych elementów (łańcuszków, taśm, nawijaków, ślizgaczy czy materiałów), oraz w razie potrzeby całych systemów osłon okiennych. Dodatkowo konserwujemy i czyścimy dany sprzęt.

Działamy w każdego rodzaju awarii dotyczących markiz czy rolet z napędem elektrycznym. Na Państwa prośbę możemy zamontować blokadę antywłamaniową, lub napęd do automatyki.

Naprawa rolet Kraków

Podajemy czas i koszt naprawy rolet w Krakowie podczas wstępnej rozmowy telefonicznej.

Zadzwoń lub napisz do nas a my dołożymy wszelkich starań aby Ci pomóc !

Poza produkcją rolet, żaluzji oraz innych osłon okiennych i drzwiowych, nasza firma zajmuje się również profesjonalnym montażem i serwisem rolet zewnętrznych w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach. Nasz fachowy zespół zajmuje się naprawą rolet zewnętrznych każdego rodzaju, a także dołączonych do nich osłon okiennych. Co więcej, świadczymy także usługi takie jak naprawa sterowania rolet zewnętrznych, serwis rolet w Krakowie, naprawa łańcuszków, taśm, nawijaków, ślizgaczy oraz tekstyliów, z których wykonane są rolety. Nasz profesjonalny zespół chętnie zajmie się także konserwacją oraz czyszczeniem, czyli krótko mówiąc, kompleksowym serwisem rolet na terenie Krakowa i okolic. W razie potrzeby, jesteśmy w stanie wymienić zniszczone, zepsute, niedziałające lub niespełniające swych funkcji części – jako producenci dysponujemy potrzebnymi elementami w różnych wzorach, kolorach i rozmiarach. Ponadto, wiemy co trzeba zrobić, aby rolety zewnętrzne działały tak, jak powinny. Jeśli więc masz jakikolwiek problem związany z działaniem lub wyglądem rolet zewnętrznych, żaluzji czy markiz – skontaktuj się z nami, będziemy wiedzieli co robić. Czas realizacji naprawy rolet w Krakowie oraz koszt serwisu rolet ustalamy indywidualnie jeszcze podczas rozmowy telefonicznej. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonać serwis rolet zewnętrznych szybko i sprawnie, ale też dokładnie i z należytą uwagą. Niestraszne nam usterki i awarie rolet zewnętrznych ani osłon okiennych – poradzimy sobie ze wszystkim jak przystało na profesjonalistów. Swoje fachowe usługi naprawy, serwisu i konserwacji rolet świadczymy na terenie Krakowa i okolic.