Plisy 2w1

Home »  Plisy 2w1

Plisy 2w1 

Plisy 2w1 (podwójne) to system który potrafi stworzyć niepowtarzany i wyjątkowy nastrój w domu, dzięki połączeniu dwóch dowolnych materiałów (najczęściej jeden z materiałów jest materiałem firankowym – prześwitującym, a drugi materiał 100% zaciemniający).

Często zdarza się że nasi klienci, z racji tak dużego wyboru – nie potrafią zdecydować się na jeden materiał i dlatego decydują się na wybór 2 materiałów. Dodatkowy problem stanowi wybór rodzaju zaciemniania w plisie. Do pokoju dziecięcego, klienci bardziej zdecydowani są na materiał zaciemniający, a np do kuchni już średnio zaciemniający lub firankowy. 

Plisy 2w1 proponują połączenie dwóch opcji, np. połączenie materiału średnio zaciemniającego lub firankowego z bardzo zaciemniającym. Dopasować można również dwa odmienne kolory z tej samej kolekcji.

Zapraszamy do naszej galerii, w której można zainspirować się i stworzyć niezwykły wzór w swoim pomieszczeniu. 

Plisy 2w1 nadają się do każdego typu okna, i mogą być wykonane przez nas na wymiar, dzięki czemu zawsze są dopasowane bez względu na rodzaj pomieszczenia.

Sterowane są za pomocą uchwytów lub sznurka montowanych w górnym i dolnym profilu. Montowane są między listwami przy szybowymi (czyli przy samej szybie), pozwala to na swobodne otwieranie okna.

Plisy 2w1 przede wszystkim pozwalają nam stworzyć własną aranżacje ale dają komfort użytkowania. Nowoczesnyelegancki i funkcjonalny wyglądu w zależności od potrzeb i upodobań. 

Nasza firma posiada największy wybór wyjątkowych kolorów ( około 375 ) i wzorów tkanin oraz 15 kolorów osprzętu, które mamy ze sobą również na na pomiarze. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. 

Darmowy Pomiar plisy 2w1

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent z Krakowa  gwarantujemy konkurencyjne ceny, i wysoką jakość naszych usług.  Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski, a szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc i okolicznych miejscowościach.

Producent Rolety Kraków

plisy 2w1 plisy 2w1 podwójne

plisy 2w1 biało szare plisy 2w1 producent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć zobaczysz tutaj : Galeria

Zobacz także Plisy: dachowestandardowenietypowe oraz RoletkiŻaluzje

Powrót do strony głównej Znalezione obrazy dla zapytania strzałka png