Roletki wielkogabarytowe

Home »  Roletki wielkogabarytowe

Roletki wielkogabarytowe

Roletki wielkogabarytowe to odmiana roletek tradycyjnych, o możliwości zasłonięcia bardzo dużych powierzchni, wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Tradycyjna osłona, o niebanalnym efekcie dekoracyjnym. 

Roletki wielkogabarytowe wyposażone są w wzmocnione mechanizmy, które utrzymują materiał o kilkumetrowej szerokości. Wytrzymała rura nawojowa, poradzi sobie z każdą ilością materiału. Tego typu rolety mogą być zamontowane w halach sportowych, salach wykładowych oraz salach konferencyjnych. 

Każdą roletę możemy dopasować pod Państwa specjalne zamówienie. Służyć mogą nie tylko jako osłony okienne, ale i jako ekrany projekcyjne, czy zasłony przesłaniające witryny i wnęki. 

Bogata kolorystyka tkanin zaciemniających oraz antyrefleksyjnych pozwala dobrać roletę w zależności do jej przeznaczenia. Odpowiednio zabezpieczone przed blaknięciem materiały, pozwalają nam cieszyć się roletą na bardzo długie lata. Wybrać można np. częściowo przeźroczyste – lekko przepuszczające światło dzienne, lub zaciemniające – całkowicie chroniące przed promieniami słonecznymi. Sterowanie takiej rolety może odbywać się ręcznie, za pomocą łańcuszka lub elektrycznie, za pomocą pilota lub przełącznika. To świetne rozwiązanie np. do hal sportowych, i komercyjnych, ponieważ sami ustawiamy regulację światła w zależności od potrzebnej sytuacji. 

Darmowy Pomiar

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do naszego salonu wystawowego lub prosimy o kontakt telefoniczny. W razie potrzeby poznania dokładnych informacji dotyczących naszych produktów – zachęcamy do umówienia się na bezpłatny, i niezobowiązujący pomiar.

Jako producent z Krakowa, proponujemy liczne rabaty. 

Gwarancja jakości 

Na wszystkie nasze produkty oraz usługi udzielamy pisemnej gwarancji. Serdecznie zachęcamy do przeczytania opinii na temat naszych produktów, na portalu Facebook, oraz na naszej stronie w zakładce ‘recenzje’.

Roletki wielkogabarytowe niebieskie

Roletki wielkogabarytowe brązowe

Roletki wielkogabarytowe sala gimnastyczna

Roletki wielkogabarytowe czerwone