Żaluzje Poziome Aluminiowe Drewnopodobne

Home »  Żaluzje Poziome Aluminiowe Drewnopodobne

Żaluzje poziome drewnopodobne

Żaluzje poziome drewnopodobne to klasyczne żaluzje poziome, które odznaczają się zbliżoną kolorystyką do żaluzji drewnianej. Imitują drewno tworząc wyjątkowy efekt dekoracyjny. Funkcjonalne i atrakcyjne dodają pomieszczeniu szyku i stylu. Dzięki dołączeniu do niej drewnianych elementów (maskownicy, pokrętła i listw) całość zyskuje na ekskluzywnym charakterze. Precyzyjnie regulują poziom nasłonecznienia, bez konieczności zwijania żaluzji. 

Chronią przed nadmiernym nagrzewaniem, oraz są odporne na wilgoć i zmiany temperatury. Odpowiednio ułożone lamelki pozwalają nam regulować tyle światła, ile uznamy za konieczne. Szerokość lameli 25 mm oraz 50 mm, pozwala na bezproblemowe przysłonięcie mały okien, wnęk czy większych okien. Zastosowanie zaczepów lub prowadzenia bocznego, utrzymuje żaluzje w odpowiedniej pozycji, nawet gdy okno jest uchylone.

Nadają ciepła, a ogromna gama kolorów i świeżych barw, pozwala dobrać strukturę odpowiednią do pomieszczenia. Niezależnie czy wnętrze jest w stylu tradycyjnym, czy nowoczesnym. Pasują zarówno do pomieszczeń biurowych jak i mieszkalnych. Harmonijnie komponują się z pozostałymi elementami wnętrza. 

Sprawdź wszystkie nasze dostępne warianty i zamów system odpowiedni dla siebie 🙂

Darmowy Pomiar

Zadzwoń i umów się na darmowy i niezobowiązujący pomiar ! Co znaczy że to państwo decydują czy zamówić dany produkt czy nie. 

Naszym głównym celem jest zadowolenie i satysfakcja każdego klienta. Nie zawiedziemy Państwa oczekiwań ! 

Sprawdź rekomendacje od naszych klientów 🙂