Żaluzje zewnętrzne Kraków

Home »  Żaluzje zewnętrzne Kraków

Żaluzje zewnętrzne 7Trade House z Krakowa, bezpieczeństwo i ochrona Twojego domu

Niegdyś znane były tylko żaluzje wewnętrzne, które pełniły funkcję ochrony przed słońcem. Obecnie żaluzje są nieodłącznym, zewnętrznym elementem każdego okna  i już na etapie wykańczania domu zewnątrz myślimy o tym, jakie żaluzje wybrać, aby wszystko komponowało się w jedną spójną całość. 

Żaluzje zewnętrzne nie tylko chronią Twój dom przed zimnem, wiatrem, słońcem czy hałasem. Stanowią także doskonałą prewencję przed włamaniem, gdy przebywasz poza domem. Zapewnią Ci ciszę i spokój nocą, nawet gdy mieszkasz przy ruchliwej ulicy. Żaluzje zewnętrzne w Krakowie gwarantują Ci istotne oszczędności w utracie ciepła zimą, zaś latem pozwalają cieszyć się upragnionym uczuciem chłodu. W zależności od Twoich wymagań oraz wygody, jakiej oczekujesz żaluzje zewnętrzne 7 Trade House z Krakowa posiadają sterowanie ręczne, gdzie roleta unoszona jest za pomocą linki, elektryczne, gdzie roletę podnosi silnik za pomocą pilota lub radiowe. Każdą roletę zewnętrzną można dodatkowo wyposażyć w moskitierę, która zapobiegnie przedostaniu się dokuczliwych owadów do Twojego domu. Żaluzje zewnętrzne (Kraków) posiadają dodatkową funkcję regulacji dostępu światła.

Żaluzje zewnętrzne Kraków – Wielofunkcyjność żaluzji zewnętrznych

Żaluzje zewnętrzne z Krakowa to potężny wachlarz w wyborze kolorów i materiałów zarówno skrzyń, jak i profili, które idealnie zintegrują się z fasadą Twojego domu czy biurowca. W ofercie żaluzji zewnętrznych z Krakowa wyróżnić możemy:

  • żaluzje zewnętrzne antywłamaniowe – oprócz standardowej funkcji przeciwsłonecznej, charakteryzują się wzmocnioną  prowadnicą boczną oraz specjalnymi blokadami, które wytrzymują silne uderzenia nawet ciężkimi przedmiotami,
  • żaluzje zewnętrzne standardowe – pełnią funkcję ochrony przed czynnikami atmosferycznymi i funkcję przeciwsłoneczną,
  • żaluzje zewnętrzne podtynkowe – charakteryzują się tym, że skrzynie tej żaluzji umieszczone są pod elewacją, nie zasłaniają okien.
  • żaluzje zewnętrzne z moskitierą – dodatkowo, oprócz funkcji ochronnej przed słońcem, zimnem czy wiatrem zapobiegają przedostaniu się owadów do wnętrza domu.

Żaluzje zewnętrzne Kraków – wybór na lata

Rolety zewnętrzne będą nam służyły przez długie lata, dlatego dokonaj wyboru w sposób przemyślany. Żaluzje zewnętrzne (Kraków) produkowane są na dokładny wymiar, dlatego cena ustalana jest indywidualnie. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, fachowe doradztwo i krótki termin realizacji zamówienia. Bezpłatny i niewiążący pomiar okien pod żaluzje na terenie całej Małopolski to nasz dodatkowy atut. Udzielamy również usług serwisowych do wszystkich typów żaluzji i rolet. Gwarantujemy naprawę zarówno drobnych części, jak i całych mechanizmów okiennych. Zapewniamy kilkuletnią gwarancję na swoje produkty.