Refleksole – Kraków

Home »  Refleksole – Kraków

Refleksole Kraków – czym są?

Refleksole są specjalnym rodzajem rolet ekranowych, które możemy zamontować zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i na zewnątrz budynku. Na oknie tworzą jednolitą powierzchnię, która skutecznie chroni przed promieniami słonecznymi.

Gdzie najczęściej montuje się refleksole w Krakowie?

Na zakup refleksoli w Krakowie decyduje się wiele osób. Najczęściej znajdują one swoje zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej, biurowcach oraz w zakładach przemysłowych. Pięknie pasują również do dużych domów z wielkimi przeszkleniami, a także ogrodów zimowych.

Refleksole (Kraków) najbardziej polecane są do wnętrz, w których trzeba utrzymać optymalną temperaturę. Świetnie sprawdzają się w nowoczesnych budynkach z wielkimi oknami, ponieważ skutecznie chronią przed nagrzewaniem się pomieszczenia.

W jaki sposób działają refleksole? Refleksole Kraków

Refleksole (Kraków) to specjalne osłony okienne, które bardzo dobrze przysłaniają powierzchnię okna. Wykonane są z odpowiedniego materiału, który odbija i rozprasza promienie słoneczne.

Wnętrze, w którym zamontujemy refleksole, będzie idealnie chronione przed nadmiernym nagrzewaniem. Decydując się na ich montaż, możemy także zaoszczędzić na używaniu klimatyzacji, ponieważ dzięki takim osłonom, nawet w upalne lato będziemy mogli odczuć przyjemny chłód.

Takie rozwiązanie więc przynosi oszczędności finansowe, ale także pozytywnie wpływa na samopoczucie i zdrowie człowieka. Niestety, ale zbyt długie przebywanie w klimatyzowanym pomieszczeniu jest niekorzystne dla organizmu, a nawet może przyczyniać się do rozwoju chorób układu oddechowego oraz wysuszenia błony śluzowej. Dlatego refleksole nazywane są również naturalną klimatyzacją.

Jak zbudowane są refleksole?

Na terenie Krakowa refleksole możemy nabyć w wielu różnych odmianach. Mogą to być rolety ekranowe z kasetą i prowadnicami albo bez kasety, tylko z prowadzeniem bocznym żyłkowym.

Sterowane mogą być ręcznie lub elektrycznie. W obecnych czasach możemy także zamontować do nich specjalną automatykę pogodową oraz grupowe sterowanie, dzięki czemu będziemy zarządzać wszystkimi refleksolami zamontowanymi w budynku. Automat pogodowy będzie odpowiedzialny za to, aby podnosić i opuszczać rolety, w zależności od pogody panującej na zewnątrz. Jest to bardzo dobra optymalizacja dla zarządcy nieruchomości, ponieważ nawet podczas jego nieobecności refleksole Kraków 7 Trade House same będą dostosowywać się w zależności od burzy, wiatru czy deszczu.

Jeżeli potrzebujesz zakupić refleksole do domu, do firmy, na taras czy na balkon to serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy doradzą, jaki typ najlepiej wybrać. Dzięki takim osłonom okiennym z łatwością będziesz mógł kontrolować ilość wpadającego światła, poprawisz termoizolację budynku oraz zmniejszysz rachunki za użytkowanie klimatyzacji.