Roletki screen

Home »  Roletki screen

Roletki screen 

Roletki screen zapewniają przejrzysty, krystaliczny widok na zewnątrz, bez ich podnoszenia. Dzięki włóknom szklanym pokrytym PCV, likwidują problem nasłonecznienia oraz nagrzewania się wnętrza.  

Nowoczesna innowacja materiału dopasowuje się do temperatury powietrza panującej na zewnątrz. Latem powstaje miłe, i przyjemne zaciemnienie, a w okresach jesienno-zimowych zatrzymuje szybko uciekające i potrzebne nam ciepło. 

Oprócz funkcji zaciemnienia, chronią nas również przed zanieczyszczeniami . Tworzą barierę ochronną przed owadami i insektami. Najczęściej nasza firma ma okazje montować je, w przestronnych biurach i obiektach użyteczności publicznej. Zapewniają wsparcie pracy klimatyzatorów, i znacznie redukują koszt eksploatacji budynku. Niezawodne i energooszczędne, poprawiają nam jakość pracy przy komputerze. Umilają nam czas przy oglądaniu telewizji, likwidując cienie oraz słoneczne refleksy odbijające się na ekranie. Dzięki nowoczesnej technice, przy budowach domów i mieszkań sprawdzają się również jako element zabudowy balkonów lub altan ogrodowych.

Występują w różnych kształtach skrzynek; owalne, kwadratowe, ścięte. Umożliwiają dopasowanie systemu do elewacji budynku. W zależności od rodzaju materiału, możliwe jest zredukowanie nasłonecznienia nawet do 90%. Do wyboru są różne warianty kolorystyczne; białe, szare oraz czarne. 

Wszystkie nasze roletki screen, są produkowane na dokładny wymiar, dzięki czemu zawsze są idealnie dopasowane do okna. To najnowocześniejsza technika, na którą decyduje się sporadyczna ilość osób, jednak naszym zdaniem – jak najbardziej warta uwagi. 

Darmowy Pomiar 

100% satysfakcji i zadowolenia z jakości naszych usług. Zadzwoń i umów się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar. Chcesz znasz nasze ceny ? Wyślij do nas email z wstępną wyceną 🙂 

Masz pytania ? Jesteśmy do Twojej dyspozycji ! 

Producent rolet Kraków 

Roletki screen producent

Roletki screen Kraków

roletki screen biuro

 

 

 

 

 

 

 

roletki screen biurowiec