Pergola tarasowa, pergole Kraków

Home »  Pergola tarasowa, pergole Kraków

Pergole tarasowe (Kraków) to najnowszy trend wśród zadaszeń ogrodowych na zewnątrz twojego domu. Teraz możesz cieszyć wypoczynkiem niezależnie od warunków atmosferycznych, pory dnia czy roku. Odpowiednio dopasowana pergola tarasowa z Krakowa pozwala na praktycznie i funkcjonalne wykorzystanie tarasu. Nie musimy martwić się o deszcz, grad czy nawet opady śniegu.

Swoim wyglądem przypominają nieco tradycyjne markizy tarasowe, jednak dzięki zastosowaniu specjalnych słupów oraz belek podporowych spełniają funkcją przeciwsłoneczną, przeciwdeszczową oraz przeciwwiatrową. Konstrukcja pergoli tarasowej (Kraków) wykonana jest z solidnych aluminiowych profili a jej sposób montażu może być wykonany na różne sposoby. Konstrukcja nośna może być wsparta na dwóch, czterech podporach lub zamontowana jako sam dach. Wielozadaniowość i dopasowanie, a wszystko to zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami !

Nowoczesność oraz estetyka wykonania pergoli (Kraków) zaspokoi najbardziej wymagających inwestorów, którym zależy na pełnym zabezpieczeniu swojego tarasu. Konstrukcja pergoli tarasowej (Kraków) jest w pełni wytrzymała i zastępuje nam tradycyjne niemodne już drewniane altany. Otwartość konstrukcji daje przytulny ale i prywatny nastrój z jednoczesnym dostępem do świeżego powietrza. Dodatkowo każdą pergolę (Kraków) można wyposażyć w oświetlenie LED, czujniki wiatrowe a nawet głośniki, które czynią ją niezwykle designerskim wyposażeniem.

Pergole tarasowe Kraków

W zależności od wyboru modelu oraz efektów które chcemy uzyskać możemy zastosować funkcję całkowitego lub częściowego otwierana, zamykania zadaszenia. Lamele mogę obracać się wokół własnej osi lub jednocześnie przesuwać się i obracać. Z czego składa się jeszcze pergola tarasowa Kraków? Zastosowanie wielu rodzajów przesłon bocznych chroni nas przed wiatrem, słońcem oraz niechcianym wzorkiem sąsiadów.

Pergole tarasowe Kraków to absolutny hit tego lata! Sprawdź 🙂

W naszej ofercie znajdują się między innymi pergole tarasowe. W Krakowie i okolicach oferujemy również ich profesjonalny montaż oraz serwis. Pergole tarasowe (Kraków) podbiły serca posiadaczy tarasów ze względu na swoją niebywałą funkcjonalność – dzięki systemowi zwijania pergoli (Kraków), możemy cieszyć się zarówno słońcem, jeśli akurat chcemy się opalać na tarasie, jak i przyjemnym cieniem, kiedy go potrzebujemy. Pergola tarasowa (Kraków) skutecznie ochroni nas także przed deszczem oraz innymi opadami atmosferycznymi, co czyni ją bardzo przydatną o każdej porze roku. Prawidłowo zamontowana pergola (Kraków) będzie także dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych mebli ogrodowych, jeśli takie znajdują się na naszym tarasie. Ponadto, pergole tarasowe Kraków skutecznie mogą chronić nas także przed wiatrem. Montaż pergoli w Krakowie odbywa się na różne sposoby, co sprawia, że staje się ona maksymalnie funkcjonalna w każdym indywidualnym przypadku – jej konstrukcja może zostać umieszczona na wspornikach lub jedynie na dachu. Takie rozwiązanie jest bardzo trwałe, a sama pergola Kraków wygląda bardzo nowocześnie, dlatego coraz więcej osób decyduje się na zamontowanie jej na swoim tarasie. Pergola (Kraków) prezentuje się estetycznie i dostępna jest w wielu wzorach i kolorach, co pozwala wybrać taką, która najbardziej pasuje do naszego tarasu. Profesjonalny montaż pergoli tarasowej w Krakowie zawsze poprzedzamy bezpłatnym pomiarem i doradzamy, który model sprawdzi się najlepiej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą pergoli tarasowych w Krakowie i okolicach.

Pergole tarasowe Kraków – Darmowy Pomiar

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na pergole tarasowe (Kraków) zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar. Przygotuj się na lato i zaskocz swoich domowników oraz znajomych.

Pomiar wykonywany przez naszych montażystów jest dokładny i precyzyjny, dzięki temu mają Państwo pewność co do złożonego zamówienia.

Pergola Kraków, pergole Kraków, pergola tarasowa Kraków, pergole tarasowe Kraków – serdecznie zapraszamy do naszego salonu wystawowego ul. Ks.Stanisława Koniecznego 46 w Świątnikach Górnych.