Żaluzje Poziome Aluminiowe Szerokie (50mm)

Home »  Żaluzje Poziome Aluminiowe Szerokie (50mm)

Żaluzje poziome Aluminiowe szerokie (50 mm)

Żaluzje poziome aluminiowe szerokie ( 50 mm ) – to żaluzje których lamele mają 50 mm szerokości i nadają się do większych powierzchni okiennych. Dzięki szerokim i odpowiednio wyprofilowanym listkom odbijają promienie słoneczne , a pomieszczenie nie nagrzewa się. Umożliwiają swobodną cyrkulacje powietrza, a w razie potrzeby pozwalają częściowo lub całkowicie zasłonić okno. 

Bogata oraz szeroka kolorów oraz nowoczesny design nadają wnętrzom zupełnie nowego wyrazu. Charakteryzują się prostym sterowaniem za pomocą sznurka lub za pomocą przełącznika lub pilota. To najbardziej dopracowane i znane rozwiązanie na rynku osłon okiennych. 

Żaluzje aluminiowe są lekkie, oraz proste i łatwe w montażu. Nadają pomieszczeniu ciekawy i oryginalny wygląd. Ponadczasowe i niezwykle dopracowane, ponieważ nadają się do okien plastikowych jak i drewnianych. Pomagają przy codzienny obowiązkach i ciekawskich spojrzeniach sąsiadów z zewnątrz. 

Konstrukcja rynny górnej pozwala na zamontowanie żaluzji do ściany lub sufitu, również do tych o nietypowych kształtach.  Zastosowanie prowadzenia żyłkowego umożliwia swobodę korzystania z okien uchylnych, a żaluzja jest zawsze na swoim miejscu. 

Aby uzyskać ciekawą i niepowtarzalną kompozycje można mieszać ze sobą kolory zamawianych lameli. To rozwiązanie dla osób odważnych i lubiących odmienność. Oprócz standardowych odcieni występują również lamele perforowane, drewniane oraz drewnopodobne. Dodatkowo –  jeśli potrzebujesz żaluzji o innych, nietypowych wymiarach – to żaden problem! Wszystkie nasze produkty wykonujemy na dokładny wymiar. 

Sprawdź całą naszą ofertę, i wybierz żaluzje które najbardziej pasują do Ciebie i twojego pomieszczenia. Chętnie doradzimy i przedstawimy wszystkie kwestie techniczne. 

Darmowy Pomiar 

Skontaktuj się z nami telefoniczne lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.  

Jeśli chcesz poznać ceny naszych produktów,  zadzwoń i poproś o wstępną wycenę – a wy wycenimy 🙂 

Zachęcamy również do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar ! Na miejscu inwestycji zmierzymy, pokażemy wszystkie materiały, oraz podamy ostateczną cenę zamówienia. 

Sprawdź nas ! 

Żaluzje poziome aluminiowe ( 50 mm ) Kraków