Żaluzje Laminowane

Home »  Żaluzje Laminowane

Żaluzje drewniane laminowane

Żaluzje drewniane laminowane to żaluzje wykonane z naturalnego drewna pokrytego z zewnątrz dekorem, który połyskiem naturalnie podkreśla ich wygląd. To trzecia nasza propozycja oprócz żaluzji drewnianych i bambusowych. Doskonale wkomponowują się z wyposażeniem w naszym domu – z meblami i podłogami, tworząc wspólną całość. 

Jeśli nie przekonują Państwa żaluzje drewniane, ani bambusowe zachęcamy do sprawdzenie naszych żaluzji laminowanych – to może one będą najlepszą alternatywą do waszego wnętrza. 

Funkcjonalne, gdyż można nimi przysłonić całe okno oraz precyzyjnie regulować przepuszczenie promieni słonecznych. Występują w szerokościach lameli: standardowe 25 mm i 50 mm. Bardzo szeroka gama zróżnicowanych kolorów i odcieni lameli dopełni każde wnętrze. Nadają się do zarówno do biura, i pomieszczeń mieszkalnych; salonu, pokoju czy kuchni. 

Żaluzje mogą być montowane do ściany, sufitu lub też bezpośrednio do skrzydła okiennego. W zależności od wybranego sposobu, proponujemy różne sposoby montażu. Inwazyjny, w którym użyte są specjalne uchwyty dźwigniowe lub bezinwazyjny, w którym stosuje się zaczepy. 

Umów się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar. Nasi montażyści dokładnie wymierzą i wybiorą sposób montażu który będzie najbardziej odpowiedni dla Państwa. 

W jaki sposób dbać o ich czystość ? Pielęgnacja żaluzji laminowanych  jest niezwykle łatwa i prosta. Nie trzeba używać żadnych specjalnych środków czyszczących i chemicznych. Wystarczy użyć letniej wody z płynem do naczyń, tak aby wyglądały zawsze jak nowe. 

Darmowy Pomiar

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego ! Świątniki Górne ul. Koniecznego 46, budynek Frutto market 

Nasze produkty sprzedajemy w atrakcyjnej cenie bez ukrytych kosztów za usługę pomiarownia i montażu. Dodatkowo czas realizacji jest bardzo szybki, nawet do tygodnia czasu 🙂 Działamy na terenie całego Krakowa i okolic, a w  razie potrzeby przyjeżdżamy w późnych godzinach popołudniowych. 

W zakładce ‘aktualności’ śledź nasze promocje na wybrane asortymenty i zamów nasze produkty ! 

7 Trade House