Roletki dzień noc bez kasety

Home »  Roletki dzień noc bez kasety

Roletki Dzień noc bez kasety

Roletki dzień noc bez kasety to połączenie nowoczesności i funkcjonalności w jednym. W naszej firmie istnieje możliwość dobrania koloru, oraz wzoru, tak aby odpowiadały Państwa oczekiwanym wymaganiom. To sprawdzone i wysokojakościowe osłony, które montujemy w każdych pomieszczeniach; łazience, kuchni czy biurze. Dzięki nich, możemy pozbyć się nudnych i nieciekawych już zasłon i firanek. 

Dzięki pasom zaciemniającym i firankowym, nadają możliwość regulacji natężenia światła słonecznego. Pielęgnacja tego typu rolet jest prosta i bezproblemowa. W razie pobrudzenia,  wystarczy przetrzeć je delikatnie nawilżoną ściereczką.

Roletki dzień noc bez kasety montowane są do ramy okiennej bez kasety i prowadnic. Dzięki bocznym prowadnicom żyłkowym materiał trzyma się mocno i stabilnie, nawet przy uchylonych oknach. Umów się na pomiar – i dowiedz się który system będzie najwygodniejszy i najodpowiedniejszy dla Ciebie 🙂

Standardowy sposób sterowania za pomocą tradycyjnego sznurka z koralikiem, który można dopasować do wybranego koloru systemu rolet.

 Roletki działają na bardzo długie lata ! Zachęcamy do przeczytania opinii od naszych klientów na portalu Facebook, lub na stronie internetowej. 

Wszystkie Nasze roletki wykonujemy na wymiar, dzięki czemu zawsze są idealnie dopasowane 

Jako producent z Krakowa posiadamy 10 kolorów osprzętu oraz około 130 kolorów materiałów.

Darmowy Pomiar

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego – ul. Ks. Stanisława Koniecznego 46, Świątniki Górne (Budynek Frutto Market I piętro). 

Zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar. Na miejscu inwestycji można zobaczyć wszystkie nasze materiały oraz systemy okienne. Przyjeżdżamy w każde miejsce na terenie Krakowa i okolic. Dodatkowo termin realizacji jest bardzo szybki – nawet do tygodnia czasu. 

Bądź z nami na bieżąco i sprawdź nasze Promocje!

Roletki dzień noc bez kasety kremowe

 Roletki dzień noc bez kasety burgundowy

Roletki dzień noc bez kasety białe roletki dzień noc bez kasety kremowe