Rolety antywłamaniowe w Krakowie

Home »  Rolety antywłamaniowe w Krakowie

Rolety antywłamaniowe Kraków

W systemie antywłamaniowym wybrane elementy rolety posiadają specjalne wzmocnienie, dzięki czemu skutecznie zabezpieczają dom przed włamaniem, utratą ciepła, promieniowaniem słonecznym i hałasem. Wzmocnione prowadnice boczne, wieszaki oraz fachowe blokady gwarantują trwałość podczas uderzenia z zewnątrz lub próby włamania do naszej posiadłości. 

Solidne i trwałe na bardzo długie lata ! 

Zapewniają nam bezpieczeństwo oraz komfort o każdej porze roku. Pełnią funkcję izolacyjną, chroniąc wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Zimą zatrzymują ciepło w pomieszczeniu powodując znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej, a latem pomagają zachować przyjemny chłód. 

Solidna konstrukcja rolety pozwala na długoletnie działanie, i komfort użytkowania o każdej porze roku bez zmartwień. Dzięki roletom antywłamaniowym w spokoju można cieszyć się urlopem lub pobytem poza domem. 

Rolety antywłamaniowe w Krakowie

Rolety antywłamaniowe mogą być montowane w każdych oknach, tych standardowych, oraz tych o większych rozmiarach czy drzwiach. Ogromny wybór kolorów skrzynek i profili które wpasują się do elewacji każdego budynku niezależnie czy to biurowiec czy zwykły dom mieszkalny. Kolory podstawowe to te najczęściej wybierane przez naszych klientów. Szare, brązowe, czarne lub beżowe. Rolety aluminiowe cieszą się coraz większą popularnością również w sklepach czy restauracjach. Oprócz tradycyjnego sterowania ręcznego, w naszej ofercie dostępne jest również sterowanie elektryczne lub radiowe. Podczas wstępnego pomiaru można dokładnie poznać detale oraz potrzebne informacje dotyczące rolet zewnętrznych oraz innych naszych produktów. 

Zapewnij sobie oraz swojej rodzinie wygodę i bezpieczeństwo. 

Serdecznie zapraszamy ! 

Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych zewnętrznych oraz wewnętrznych. Jako producent z Krakowa gwarantujemy ceny niższe niż konkurencja oraz wysoką jakość naszych produktów i usług.  Wychodząc na przeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski, a szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc i okolicznych miejscowościach.

Sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami !

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolet antywłamaniowych. W Krakowie oraz pobliskich miejscowościach oferujemy także pomiar, montaż oraz serwis rolet antywłamaniowych. Nasze standardowe rolety pasują do okien oraz drzwi o różnych wymiarach, wszystkie nasze produkty jesteśmy w stanie odpowiednio dostosować do indywidualnych potrzeb. Zastosowany w roletach system antywłamaniowy to gwarancja bezpieczeństwa, zaś dodatkowe wzmocnienie w nich zawarte odpowiada za ochronę przed hałasem, utratą ciepła oraz nadmiernym nasłonecznieniem. Nowoczesne rolety antywłamaniowe wpływają również na komfort w pomieszczeniu, zasłaniając jego wnętrze przed wzrokiem przechodniów. Nie mniej istotna pozostaje termoizolacyjna funkcja rolet, która wpływa na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie zimą, a latem pozwala na odczuwanie przyjemnego chłodu w mieszkaniu. Kiedy montujemy rolety antywłamaniowe w Krakowie, mamy pewność, że nasz klient otrzyma solidny i trwały produkt, który będzie służył latami. Nasze sprawdzone i cieszące się dużym zaufaniem rolety antywłamaniowe sprawdzą się zarówno w budynkach dedykowanych celom mieszkalnym, jak i użytkowym. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór modeli oraz kolorów rolet antywłamaniowych, dostępne są także różne formy sterowania. Profesjonalny montaż rolet każdorazowo poprzedzony jest bezpłatnym pomiarem oraz zebraniem informacji na temat położenia okien lub drzwi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży i montażu rolet antywłamaniowych w Krakowie i okolicach.