Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe Kraków

Home »  Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe Kraków

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe Kraków

W systemie antywłamaniowym wybrane elementy rolety posiadają specjalne wzmocnienie, dzięki czemu skutecznie zabezpieczają dom przed włamaniem, utratą ciepła, promieniowaniem słonecznym i hałasem. Wzmocnione prowadnice boczne, wieszaki oraz fachowe blokady gwarantują trwałość podczas uderzenia z zewnątrz lub próby włamania do naszej posiadłości. Rolety antywłamaniowe w Krakowie nieprzypadkowo cieszą się rosnącą popularnością – są skutecznym sposobem na zabezpieczenie nieruchomości przed nieproszonymi gośćmi, a mimo to ich cena nie jest szczególnie wysoka. Powstają na zamówienie, dlatego można je przystosować do dowolnego typu czy wymiarów okna.

Solidne i trwałe na bardzo długie lata! Rolety zewnętrzne Kraków

Zapewniają nam bezpieczeństwo oraz komfort o każdej porze roku. Pełnią funkcję izolacyjną, chroniąc wnętrze przed nadmiernym nagrzewaniem oraz nasłonecznieniem. Zimą zatrzymują ciepło w pomieszczeniu powodując znaczne oszczędności w zużyciu energii cieplnej, a latem pomagają zachować przyjemny chłód. 

Rolety zewnętrzne w Krakowie stanowią świetne rozwiązanie do biura. Po pierwsze, obiekty tego rodzaju są wyposażone w liczne komputery i przechowują “wrażliwe” dokumenty, dlatego warto je zabezpieczać. Ponadto nadmierne oświetlenie pomieszczenia promieniami słonecznymi utrudnia pracę specjalistów, ponieważ np. monitory stają się mniej czytelne, co dodatkowo zmniejsza efektywność ich pracy. Następnym istotnym zjawiskiem jest szkodliwy wpływ na wzrok. To kolejne argumenty, które udowadniają, że rolety zewnętrzne w Krakowie to opłacalne rozwiązanie.

Solidna konstrukcja rolety pozwala na długoletnie działanie, i komfort użytkowania o każdej porze roku bez zmartwień. Dzięki roletom antywłamaniowym w spokoju można cieszyć się urlopem lub pobytem poza domem. 

Rolety antywłamaniowe w Krakowie

Rolety antywłamaniowe (Kraków) mogą być montowane w każdych oknach, tych standardowych, oraz tych o większych rozmiarach czy drzwiach. Ogromny wybór kolorów skrzynek i profili które wpasują się do elewacji każdego budynku niezależnie czy to biurowiec czy zwykły dom mieszkalny. Kolory podstawowe to te najczęściej wybierane przez naszych klientów. Szare, brązowe, czarne lub beżowe. Rolety aluminiowe cieszą się coraz większą popularnością również w sklepach czy restauracjach. Oprócz tradycyjnego sterowania ręcznego, w naszej ofercie dostępne jest również sterowanie elektryczne – z użyciem przycisku umieszczonego na ścianie przy oknie – lub radiowe, to jest za pomocą bezprzewodowego pilota. Podczas wstępnego pomiaru można dokładnie poznać detale oraz potrzebne informacje dotyczące rolet zewnętrznych oraz innych naszych produktów.

Zapewnij sobie oraz swojej rodzinie wygodę i bezpieczeństwo. Dlaczego jeszcze warto postawić na nasze rolety antywłamaniowe? Kraków to miasto, w okolicach którego buduje się coraz więcej energooszczędnych domów. Zastosowanie rolet zewnętrznych jest bardzo dobrym pomysłem, jeśli właściciel takiego budynku chce zadbać o jego dobrą termoizolację. Dzięki temu zużywa mniej energii na ochłodzenie lub ogrzanie obiektu.

Serdecznie zapraszamy ! 

Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych zewnętrznych oraz wewnętrznych. Jako producent z Krakowa gwarantujemy ceny niższe niż konkurencja oraz wysoką jakość naszych produktów i usług.  Wychodząc na przeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski, a szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc i okolicznych miejscowościach.

Sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami !

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór rolet antywłamaniowych. W Krakowie oraz pobliskich miejscowościach oferujemy także pomiar, montaż oraz serwis rolet antywłamaniowych. Nasze standardowe rolety pasują do okien oraz drzwi o różnych wymiarach, wszystkie nasze produkty jesteśmy w stanie odpowiednio dostosować do indywidualnych potrzeb. Zastosowany w roletach system antywłamaniowy to gwarancja bezpieczeństwa, zaś dodatkowe wzmocnienie w nich zawarte odpowiada za ochronę przed hałasem, utratą ciepła oraz nadmiernym nasłonecznieniem. Nowoczesne rolety antywłamaniowe wpływają również na komfort w pomieszczeniu, zasłaniając jego wnętrze przed wzrokiem przechodniów. Nie mniej istotna pozostaje termoizolacyjna funkcja rolet, która wpływa na zmniejszenie rachunków za ogrzewanie zimą, a latem pozwala na odczuwanie przyjemnego chłodu w mieszkaniu. Kiedy montujemy rolety antywłamaniowe w Krakowie, mamy pewność, że nasz klient otrzyma solidny i trwały produkt, który będzie służył latami. Nasze sprawdzone i cieszące się dużym zaufaniem rolety antywłamaniowe sprawdzą się zarówno w budynkach dedykowanych celom mieszkalnym, jak i użytkowym. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór modeli oraz kolorów rolet antywłamaniowych, dostępne są także różne formy sterowania. Profesjonalny montaż rolet każdorazowo poprzedzony jest bezpłatnym pomiarem oraz zebraniem informacji na temat położenia okien lub drzwi. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży i montażu rolet antywłamaniowych w Krakowie i okolicach.

Rolety zewnętrzne i antywłamaniowe – Kraków

Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia produktów, a wśród nich nasze rolety zewnętrzne. Kraków to miasto, w którego obrębie działamy, jednak obsługujemy klientów z całego województwa. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Dzięki temu produkt zawsze jest doskonale dopasowany do miejsca docelowego, czyli okien w domach czy biurach. Nasi specjaliści dokonują profesjonalnych pomiarów i na ich podstawie przygotowują projekt, a następnie same rolety. Dokonujemy również prac montażowych w miejscu docelowym.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę pracowników. Do produkcji rolet używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu każdy klient może mieć pewność, że produkt będzie dobrze spełniał swoje zadanie przez długie lata. Skrzynki skrywające mechanizm są szczelne, dlatego nie przedostaje się do nich wilgoć mogąca uszkodzić silnik elektryczny, jeżeli zainstalowano rolety zewnętrzne ze sterowaniem elektrycznym lub radiowym.

Pod względem ceny, jak i trudności montażu najbardziej atrakcyjne są rolety ze sterowaniem ręcznym. Te również nie zostaną uszkodzone przez wilgoć. Z drugiej strony najwygodniejszą opcją jest mechanizm sterowany radiowo, czyli automatycznie i w sposób bezprzewodowy. Nasza oferta jest różnorodna, dlatego każdy na pewno znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla siebie.

Świadczymy także specjalistyczne doradztwo, dlatego możemy podpowiedzieć, który model wybrać. Nasze rolety zewnętrzne w Krakowie występują w wielu wersjach, a ponadto są doceniane za wytrzymałość oraz wieloletnie działanie. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstwa. Jesteśmy elastyczni, dlatego poza roletami zewnętrznymi czy antywłamaniowymi oferujemy wiele innych produktów związanych z osłonięciem okien.

Nasi specjaliści świadczą także pomoc techniczną. Nawet najlepsze rolety antywłamaniowe w Krakowie mogą się uszkodzić czy zablokować. Wystarczy skontaktować się z nami, a specjaliści pojawią się na miejscu w ustalonym terminie. W trosce o zadowolenie klientów dbamy o terminowość i profesjonalne wykonanie każdej usługi. W razie jakichkolwiek pytań, niejasności czy zainteresowania ofertą prosimy o kontakt z naszymi pracownikami.