Żaluzje Poziome Aluminiowe Wąskie (16mm)

Home »  Żaluzje Poziome Aluminiowe Wąskie (16mm)

Żaluzje poziome aluminiowe wąskie (16 mm)

Żaluzje poziome aluminiowe wąskie (16 mm) – to znane, klasyczne osłony okienne jedne z pierwszych pojawiających się na rynku. Montowane najczęściej w szkołach, biurach czy urzędach. Ustawione poziomo aluminiowe lamelki o szerokości 16 mm nadają się do takich miejsc, gdzie szerokość 25 mm jest troszkę za duża. Różnorodność kolorystyczna lamelek, oraz rozbudowane nowoczesne propozycje montażowe pozwalają dobrać je do każdego typu pomieszczenia.

Żaluzje aluminiowe pozwalają na łatwą i płynną regulację światła. Praktyczne i trwałe, sterowane są za pomocą  pokrętła i mechanizmu łańcuszkowego. Chronią przed nagrzaniem, oraz ułatwiają pracą przed komputerem nawet jeśli okna skierowane są w stronę gdzie jest największe słońce. Boczne prowadzenia żyłkowe zapewniają stabilność, nawet przy uchylonych oknach. 

W porównaniu do żaluzji drewnianych, żaluzje aluminiowe są dużo lżejsze i zajmują znacznie mniejszą powierzchnię na oknie. Pozwalają ukryć nas przed obserwatorami z zewnątrz, i dają poczucie komfortu w domu. Dzięki odporności na wilgoć znajdują idealne zastosowanie również w pomieszczeniach typu kuchnia czy łazienka.  

Ze wszystkich rodzajów osłon okiennych żaluzje aluminiowe są najlepszym zabezpieczeniem energooszczędnym, dlatego tak często montowane są w biurach czy pomieszczeniach komercyjnych, ponieważ ułatwiają pracę klimatyzatorom. Latem temperatura w pomieszczeniach może obniżyć się , i dać nam ulgę od upałów, a zimą może wzrosnąć nawet o parę stopni. 

Żaluzje aluminiowe to trafiona inwestycja w bardzo dobrej cenie, która dopasowuje się do każdej pory pory roku, i do każdych warunków panujących wewnątrz. Czyszczenie ich nie wymaga używania specjalnych środków chemicznych. Wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką. 

Darmowy Pomiar 

Żaluzje wykonujemy na indywidualny wymiar ! Chcesz poznać ceny naszych produktów ? Zadzwoń lub napisz do nas a my podamy wstępną cenę. 

Jako profesjonalna firma oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar, na którym mogą Państwo zobaczyć wszystkie materiały oraz systemy okienne. 

Zapraszamy do naszego salonu wystawowego ! Świątniki Górne ul. Koniecznego 46 , budynek frutto market I piętro