Rolety dzień noc w Krakowie

Home »  Rolety dzień noc w Krakowie

Rolety to obecnie jedne z najpopularniejszych wewnętrznych osłon na okna, które świetnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach. Wśród naszej bogatej oferty znajdziesz wiele rodzajów rolet, które różnią się sposobem montażu, stylem oraz funkcjonalnością. Jesteśmy firmą zajmująca się kompleksowymi usługami związanymi z m.in. osłonami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi. Wykonywanie rolet na zamówienie, montaż i serwisowanie – troszczymy się o zadowolenie klienta na każdym z tych etapów. Wśród produkowanych przez nas wyrobów znajdziesz również rolety dzień-noc, które wyróżniają się charakterystycznymi pasami. Ten rodzaj osłon to świetnie połączenie praktyczności z niebanalnym wyglądem. Jeśli chcesz znaleźć osłony na okna, dzięki którym z łatwością będziesz kontrolować ilość światła w domu lub w biurze, rolety dzień-noc idealnie się do tego nadadzą.

Rolety dzień noc Kraków – osłony na wymiar

Mieszkasz w Krakowie i szukasz odpowiednich rolet dzień-noc? Wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Przyjedziemy pod wskazany adres, zapewniając Ci bezpłatny pomiar okien, dzięki któremu będziemy mogli wykonać rolety dopasowane do Twojego domu. Spersonalizowane rolety to sposób na idealne dobranie osłon do wystroju domu i twoich oczekiwań. Możesz wybierać spośród wielu kolorów i materiałów o różnej przepuszczalności światła oraz różnych odcieniach. Oferujemy trzy rodzaje rolet: z kasetką, bez kasetki oraz rolety wolnowiszące montowane do sufitu lub ścian. Wybór jest uwarunkowany rodzajem okna oraz Twoimi osobistymi preferencjami. W razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości służymy fachową wiedzą. Z naszą pomocą szybko i sprawnie zyskasz nowe rolety, które poprawią komfort przebywania w pomieszczeniach i uzupełnią wystrój wnętrz.

Rolety dzień noc Kraków – czym się charakteryzują?

Rolety dzień-noc to specjalny typ osłon, który składa się z dwóch rodzajów tkaniny. Jedna z nich przepuszcza światło w pełni, druga jedynie częściowo. Oba rodzaje materiału ułożone są naprzemiennie, tworząc pasy. Sposób nawinięcia rolety na rolkę sprawia, że pasy mogą na siebie nachodzić. Dzięki temu rolety dzień-noc można ustawić na wiele sposób i precyzyjnie regulować dostęp światła, bez potrzeby podwijania ich w całości. Mechanizm samohamujący sprawia, że możesz umieścić je na różnej wysokości, zapewniając sobie optymalną ochronę przed promieniami słonecznymi. Rolety dzień-noc mogą z powodzeniem stanowić jedyną osłonę okna i zastąpić firanki i zasłony. Ich nowoczesny wygląd sprawdzi się w większości mieszkań, a funkcjonalność pozwala na optymalne zaciemnienie pomieszczeń.