Rolety Aluminiowe Standardowe

Home »  Rolety Aluminiowe Standardowe

Rolety aluminiowe zewnętrzne 

Rolety aluminiowe zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem dla naszego domu. Chronią nas przed słońcem, deszczem, śniegiem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Dobra izolacja termiczna pozwala podczas upałów zachować przyjemny chłód oraz półmrok panujący wewnątrz domu. To doskonałe rozwiązane na cały rok – niezależnie od pory roku ! Mroźną zimą rolety pozwalają zatrzymać w pomieszczeniach jak największą ilość ciepła, a dzięki temu koszty zużycia energii są dla dużo mniejsze.

W zależności od potrzeb nasza firma jest w stanie dopasować roletę do każdego okna. Rolety zewnętrzne to inwestycja na bardzo długie lata oraz bezpieczeństwo w zasięgu ręki. Produkowane są z wysokojakościowego aluminium który pełni również rolę antywłamaniową dla naszego domu. 

Dzięki bogatej kolorystyce profili idealnie dopasowują się do koloru elewacji, oraz nadają uroku na zewnątrz. Spełniają również funkcję przeciwsłoneczną, i chronią nas przed nadmiernym słońcem w pomieszczeniu. Regulacja dostępu światła pozwala nam na komfortowe oglądanie telewizji gdy przeszkadza nam światło słoneczne odbijające się w oknie. 

W celu uzyskania maksymalnego komfortu w ich obsłudze proponujemy zaopatrzenie się w specjalny mechanizm pozwalający na ich zdalne sterowanie. 

Latem chcesz mieć spokój od komarów czy innych owadów które natrętnie chcą się dostać do naszego domu ? Każdą roletę zewnętrzną można wyposażyć w specjalną moskitierę która działa niezależnie od mechanizmu rolety. 

Sprawdź opinie naszych klientów w zakładce ‘recenzje’ oraz na naszym facebookowym fanpage’u –  www.facebook.com/7tradehouse7/

Darmowy Pomiar

Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość usług począwszy od pomiaru a skończywszy na pogwarancyjnym serwisie rolet.  

Aby poznać cały nasz asortyment oraz ceny danych produktów zachęcamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar. 

7 Trade house tworzy lepszą jakość, jakość bez kompromisów ! 

Serdecznie zapraszamy