Żaluzje drewniane Kraków

Home »  Żaluzje drewniane Kraków

Żaluzje drewniane w Krakowie

Żaluzje drewniane są najbardziej znanymi oraz powszechnymi osłonami dekoracyjnymi okien od wielu lat. Estetyczne oraz funkcjonalne – odnajdą się w każdej przestrzeni. Kojarzą nam się przeważnie, z klasycznymi i niemodnymi już wnętrzami. Jednak my – jako profesjonalna firma, chcemy udowodnić, że pasują również do nowoczesnych i obecnych trendów pasujących na rynku mieszkalnym. 

Drewno ma niepowtarzalny charakter – nadaje elegancji oraz ociepla wnętrzu. Dzięki swoim właściwością, pozwalają nam precyzyjnie regulować wpadające światło do pomieszczenia.  Jak większość naszych osłon okiennych, żaluzje drewniane pasują do różnego rodzaju wnętrz. Z powodzeniem odnajdą się w biurze, salonie, czy sypialni. Zamontowanie w hotelach czy restauracjach, znacznie podnoszą standard domu, i nadają luksusu. Nadają się (wbrew pozorom ) również do miejsc o zwiększonej wilgotności; czyli w łazience i kuchni. 

Nasze żaluzje drewniane z Krakowa wykonywane są na wymiar, i w razie potrzeby można zamontować lamelki o różnych szerokościach; 25 mm, 50 mm, oraz 70 mm. Oferujemy dodatkowo różne warianty mocowania; bezpośrednio na skrzydle, ścianie czy wewnątrz wnęki okiennej. Najczęściej stosowane jest sterowanie za pomocą łańcuszka lub sznurka, jednak w żaluzjach drewnianych o dużych gabarytach często stosuje się sterowanie elektryczne. 

Tak samo jak plisy, i rolety tradycyjne – żaluzje drewniane Kraków 7 trade House posiadają różne barwy kolorystyczne lamelek. Wybór od najjaśniejszych odcieni brązu, po białe i czarne odcienie. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Najwyższa jakość wykonania żaluzji drewnianych to nasz priorytet ! Sprawdź nas.

Jeśli masz problem z zamontowaną żaluzją przez inną firmę, przyjedziemy i naprawimy. Fachowo zajmujemy się serwisem i drobnymi usterkami związanymi z różnego rodzaju osłonami okiennymi. W razie potrzeby doradzamy, proponujemy nowe oraz wygodniejsze rozwiązania.

Żaluzje drewniane Kraków 

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór żaluzji drewnianych. W Krakowie i okolicznych miejscowościach oferujemy również ich profesjonalny montaż oraz serwis. Żaluzje drewniane od lat święcą triumfy, jeśli chodzi o najpopularniejsze osłony okienne, głównie ze względu na swój charakterystyczny, estetyczny i uniwersalny wygląd. Żaluzje tego typu odnajdą się zarówno we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, jak i tych bardziej nowoczesnych, bowiem drewno jest ponadczasowe i bardzo funkcjonalne. Dodatkowo, drewniana struktura żaluzji sprawia wrażenie luksusu i prezentuje się bardziej oryginalnie niż inne rodzaje osłon okiennych. Drewniane żaluzje sprawdzą się doskonale także w przypadku domków jednorodzinnych, bowiem sprawiają, że wnętrze staje się ciepłe, przytulne i rodzinne. Co więcej, żaluzje drewniane z Krakowa pozwalają regulować, ile światła dostaje się do pomieszczenia, a ze względu na swój uniwersalny charakter będą doskonale pasować do różnego rodzaju pomieszczeń – także do kuchni czy łazienki, ponieważ wilgoć nie jest im straszna. Żaluzje drewniane w Krakowie zawsze wykonujemy na wymiar, a w ofercie znajdziesz duży wybór wzorów i kolorów. Żaluzje drewniane dostępne w naszej ofercie mogą być sterowane za pomocą sznurka lub łańcuszka. Nasz fachowy montaż zawsze poprzedzony jest bezpłatnym pomiarem. Oferujemy jedynie produkty najwyższej jakości, o czym świadczy zadowolenie naszych klientów oraz ich pozytywne opinie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży i montażu rolet drewnianych w Krakowie i okolicach.

 Darmowy Pomiar – żaluzje drewniane Kraków

Wszystkie dostępne warianty kolorystyczne lamelek, można zobaczyć na darmowym pomiarze. Zmierzymy, pokażemy materiały i przygotujemy specjalną wycenę dla Ciebie ! 

 Oferujemy najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach na terenie całego Krakowa. 

Gwarancja satysfakcji ! Sprawdź nasze rekomendacje na portalu Facebook oraz na oferteo.pl 

 

Żaluzje drewniane łazienka

żaluzje drewniane 25