Roletki dzień noc wolnowiszące (bezinwazyjne)

Home »  Roletki dzień noc wolnowiszące (bezinwazyjne)

Roletki Dzień noc wolnowiszące 


Roletki dzień noc wolnowiszące,
to system który z powodzeniem znajduje zastosowanie przy dużych, i nietypowych powierzchniach.  Montuje się go do ściany lub sufitu, w taki sposób aby zasłaniały całe okno, wnękę okienną lub inną przestrzeń. 

Dzięki zastosowaniu naprzemiennych pasów zaciemnionych i przeźroczystych tworzą niezwykłą aranżację w pomieszczeniu. W chwili ich przesuwania, ustawiają się równolegle do siebie – uzyskując efekt zaciemnienia. 

Duże okna nie muszą stanowić problemu ! Specjalne wytrzymałe komponenty zapewniają stabilność nawet przy dużych powierzchniach. Ten system zachowuje wszystkie cechy roletek dzień noc. W dzień delikatnie zaciemniają wnętrze i dają możliwość wielofunkcyjnego operowania światłem.  Z powodzeniem zastępują tradycyjne osłony i firany. 

Wyposażone są w mechanizm samohamujący, dzięki czemu mogę być zasłonięte w wybranym przez nas miejscu. 

Szeroka gama kolorystyczna sprawia że rolety pasują do każdego wnętrza i stylu. Nowoczesne i odpowiednio zaimpregnowane materiały, dają 100% zabezpieczenia przed blaknięciem. 

Darmowy Pomiar 

Największy wybór w Krakowie ! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. Śledź nasz firmowy fanpage na facebooku – tam liczne rabaty na wybrane asortymenty. 

Sprawdź nas ! 

Roletki dzień noc wolnowiszące biuro

Roletki dzień noc wolnowiszące producent

Roletki dzień noc wolno wiszące białe

Roletki dzień noc wolno wiszące brązowe