Moskitiery drzwiowe w Krakowie

Home »  Moskitiery drzwiowe w Krakowie

Moskitiery drzwiowe gwarantują nam swobodne korzystanie z balkonów, tarasów chroniąc nas przed insektami, i nieczystościami z zewnątrz. Składają się ze specjalnej siatki, i aluminiowej konstrukcji pozwalając na płynny przepływ powietrza. 

Moskitiery drzwiowe – zalety

Co najważniejsze dają nam ochronę i niezwykły komfort w domu, gdy zaczynają się pojawiać nieznośne komary, czy muchy. Dzięki niej możemy cieszyć się odpoczynkiem i spędzaniem wolnego czasu – bez nerwów. Moskitiery nie ograniczają naszej widoczności na zewnątrz, i są odporne na działania warunków atmosferycznych przez cały rok. 

Montowane są do fasady budynku lub futryny drzwiowej, wraz z samozamykaczami na magnesie. W ten sposób moskitiera mocno się trzyma, i nie ma szans aby sama się otworzyła. 

Dla miłośników zwierząt domowych proponujemy zamontowanie moskitiery ze specjalnym przejściem dla kota lub psa. W ten sposób każdy pupil może swobodnie wychodzić, lub wchodzić do pomieszczenia a otwór za każdym razem delikatnie się zamyka. 

Jakie moskitiery drzwiowe w Krakowie oferujemy?

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się dokładnie z całą ofertą dotyczącą moskitier. Istnieje możliwość zamówienia nowoczesnych siatek o różnej powłoce. 

Moskitiera z włókna szklanego

Moskitiera z siatką wzmacnianą

Moskitiery z siatką antybakteryjną

Moskitiery z siatką ze stali nierdzewnej..

Darmowy Pomiar

Umów się na bezpłatny pomiar i poznaj dokładnie całą naszą ofertę. Montujemy na terenie całego Krakowa i okolic, służąc radą również w kwestiach technicznych. 

Sprawdź nasze rekomendacje oraz realizacje! 

Jako producent specjalizujemy się w kategorii osłon wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, ale również firmy, szkoły czy urzędy. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów.

Moskitiery drzwiowe – nasz asortyment

W naszej ofercie znajdują się między innymi moskitiery drzwiowe. W Krakowie oferujemy także ich profesjonalny montaż oraz serwis. Oczywiście najważniejszą rolą moskitiery drzwiowej jest ochrona wnętrza pomieszczenia przed insektami, dodatkowo także przed pyłkami i innymi zanieczyszczeniami z zewnątrz. Przeważnie moskitiery zawieszamy na drzwiach balkonów oraz tarasów. Latem moskitiery drzwiowe spełniają swoją funkcję także przy otwartych oknach, dzięki czemu pomieszczenie nadal można wietrzyć, a do środka nie dostaną się owady. Moskitiery zapewniają nam przede wszystkim bardzo duży komfort w mieszkaniu – możemy swobodnie korzystać z balkonu czy tarasu, oddychać świeżym powietrzem i nie martwić się o gryzące komary czy brzęczące muchy – szczególnie wieczorami, kiedy światło wewnątrz jest włączone i sprowadza do nas latających intruzów. Co więcej, moskitiery drzwiowe wcale nie ograniczają nam widoczności, gdyż są wykonane ze specjalnej siatki – jest ona zrobiona z bardzo trwałego materiału, który jest odporny na warunki atmosferyczne. W naszym asortymencie posiadamy również moskitiery ze specjalnie zrobionym wyjściem dla psa lub kota, dzięki któremu nasz pupil może z łatwością przemieszczać się między balkonem lub tarasem a pomieszczeniem. Siatki w moskitierach drzwiowych mogą mieć różne powłoki, w naszej ofercie znajdziesz moskitiery z włókna szklanego, moskitiery z siatką wzmacnianą, moskitiery z siatką antybakteryjną oraz moskitiery z siatką ze stali nierdzewnej – w zależności od tego, jakiej potrzebujesz, możemy pomóc Ci dobrać odpowiednią dla Twoich potrzeb i preferencji powłokę. Profesjonalny montaż zawsze poprzedzamy bezpłatnym pomiarem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą moskitier drzwiowych w Krakowie.

Najwyższa jakość w Polsce !