Moskitiery drzwiowe w Krakowie

Home »  Moskitiery drzwiowe w Krakowie

Moskitiery drzwiowe (Kraków) gwarantują nam swobodne korzystanie z balkonów, tarasów chroniąc nas przed insektami, i nieczystościami z zewnątrz. Składają się ze specjalnej siatki, i aluminiowej konstrukcji pozwalając na płynny przepływ powietrza. 

Moskitiery drzwiowe Kraków – zalety

Co najważniejsze dają nam ochronę i niezwykły komfort w domu, gdy zaczynają się pojawiać nieznośne komary, czy muchy. Dzięki niej możemy cieszyć się odpoczynkiem i spędzaniem wolnego czasu – bez nerwów. Moskitiery drzwiowe (Kraków) nie ograniczają naszej widoczności na zewnątrz, i są odporne na działania warunków atmosferycznych przez cały rok. 

Montowane są do fasady budynku lub futryny drzwiowej, wraz z samozamykaczami na magnesie. W ten sposób moskitiera mocno się trzyma, i nie ma szans aby sama się otworzyła. 

Dla miłośników zwierząt domowych proponujemy zamontowanie moskitiery drzwiowej (Kraków) ze specjalnym przejściem dla kota lub psa. W ten sposób każdy pupil może swobodnie wychodzić, lub wchodzić do pomieszczenia a otwór za każdym razem delikatnie się zamyka. 

Jakie moskitiery drzwiowe w Krakowie oferujemy?

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się dokładnie z całą ofertą dotyczącą moskitier (Kraków). Istnieje możliwość zamówienia nowoczesnych siatek o różnej powłoce. 

Moskitiera z włókna szklanego

Moskitiera z siatką wzmacnianą

Moskitiery z siatką antybakteryjną

Moskitiery z siatką ze stali nierdzewnej..

Darmowy Pomiar

Umów się na bezpłatny pomiar i poznaj dokładnie całą naszą ofertę. Montujemy na terenie całego Krakowa i okolic, służąc radą również w kwestiach technicznych. 

Sprawdź nasze rekomendacje oraz realizacje! 

Jako producent specjalizujemy się w kategorii osłon wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, ale również firmy, szkoły czy urzędy. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów.

Moskitiery drzwiowe Kraków – nasz asortyment

W naszej ofercie znajdują się między innymi moskitiery drzwiowe. Kraków to miasto, którym oferujemy także ich profesjonalny montaż oraz serwis. Oczywiście najważniejszą rolą moskitiery drzwiowej (Kraków) jest ochrona wnętrza pomieszczenia przed insektami, dodatkowo także przed pyłkami i innymi zanieczyszczeniami z zewnątrz. Przeważnie moskitiery drzwiowe (Kraków) zawieszamy na drzwiach balkonów oraz tarasów. Latem moskitiery drzwiowe (Kraków) spełniają swoją funkcję także przy otwartych oknach, dzięki czemu pomieszczenie nadal można wietrzyć, a do środka nie dostaną się owady. Moskitiery drzwiowe (Kraków) zapewniają nam przede wszystkim bardzo duży komfort w mieszkaniu – możemy swobodnie korzystać z balkonu czy tarasu, oddychać świeżym powietrzem i nie martwić się o gryzące komary czy brzęczące muchy – szczególnie wieczorami, kiedy światło wewnątrz jest włączone i sprowadza do nas latających intruzów. Co więcej, moskitiery drzwiowe Kraków wcale nie ograniczają nam widoczności, gdyż są wykonane ze specjalnej siatki – jest ona zrobiona z bardzo trwałego materiału, który jest odporny na warunki atmosferyczne. W naszym asortymencie posiadamy również moskitiery (drzwiowe Kraków) ze specjalnie zrobionym wyjściem dla psa lub kota, dzięki któremu nasz pupil może z łatwością przemieszczać się między balkonem lub tarasem a pomieszczeniem. Siatki w moskitierach drzwiowych (Kraków) mogą mieć różne powłoki, w naszej ofercie znajdziesz moskitiery z włókna szklanego, moskitiery z siatką wzmacnianą, moskitiery z siatką antybakteryjną oraz moskitiery z siatką ze stali nierdzewnej – w zależności od tego, jakiej potrzebujesz, możemy pomóc Ci dobrać odpowiednią dla Twoich potrzeb i preferencji powłokę. Profesjonalny montaż zawsze poprzedzamy bezpłatnym pomiarem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą moskitier drzwiowych w Krakowie.