Plisy Nietypowe

Home »  Plisy Nietypowe

Plisy nietypowe 

Plisy nietypowe to nic innego, jak plisy zamontowane w nietypowych i trudno dostępnych miejscach w naszym domu, które posiadają oszklone wykończenia. Okna zamieszczone na korytarzach, łazienkach o ostrych kształtach, które nie da się zasłonić firanką czy zasłoną, dlatego ten system wydaje się być najlepszy i niezawodny jeśli chodzi o takie nietypowe rozwiązania. 

Plisy nietypowe posiadają materiał złożony ze specjalnej harmonijki dopasowany do okien takich jak trójkąt, trapez, półkole. Nowoczesne konstrukcje w plisie nie kolidują przy otwieraniu okna, ponieważ montowane są przy samej szybie. Sterowanie może odbywać się za pomocą uchwytów podobnych do tych, które stosujemy w plisach standardowych lub specjalnego sznurka w zależności od potrzeb naszych klientów. Materiał może być zatrzymany w dowolnym fragmencie okna, w zależności od pory dnia i warunków na zewnątrz. Wszystko to zależy od efektów jakie chcemy uzyskać. Jako profesjonaliści proponujemy różne rozwiązania techniczne np. do okna trójkątnego połączonego z prostokątem lub do okna o kształcie trapezu równoramiennego.  

Największą zaletą tego systemu jest możliwość zsuwania materiału zarówno z góry jak i z dołu.

Nasza firma jako Producent posiada największy wybór na rynku wyjątkowych kolorów ( około 375 ) i wzorów tkanin oraz 15 kolorów osprzętu, które mogą Państwo zobaczyć również na pomiarze. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin. 

Darmowy Pomiar Plisy Nietypowe

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent z Krakowa gwarantujemy ceny niższe niż konkurencja oraz wysoką jakość naszych produktów i usług.  Wychodząc na przeciw Państwa prośbom i oczekiwaniom, oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski, a szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc i okolicznych miejscowościach.

Sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami !

plisy trójkątne

żaluzja plisowana nietypowa

 

 

 

 

 

producent plis plisy nietypowe

 

 

 

 

 

 

 

Więcej zdjęć zobaczysz tutaj : Galeria

Zobacz także Plisy: dachowestandardowe2w1 oraz RoletkiŻaluzje

Powrót do strony głównej Znalezione obrazy dla zapytania strzałka png