Żaluzje Pionowe Wąskie (89mm)

Home »  Żaluzje Pionowe Wąskie (89mm)

Żaluzje pionowe (wąskie 89 mm).

Żaluzje pionowe (wąskie 89 mm), to żaluzje w których pasy tekstylne mierzą 89 mm szerokości. Wzorowo spełniają swoją funkcję osłonową, ale i również dekoracyjną. Dzięki obracającym się pasom, precyzyjnie regulują ilość wpadającego światła. Cechują się klasyczną elegancją i zapewniają prywatność, chroniąc nas przed niechcianymi spojrzeniami z zewnątrz. 

W obecnych czasach zyskują coraz większą popularność w pomieszczeniach domowych. Odpowiednio dobrane i dopasowane, całkowicie odmieniają charakter wnętrza. Do tej pory najbardziej były spotykane w szkołach, urzędach czy biurach. Nowe i różnorodne warianty kolorystyczne pokazały ciekawe i efektywne aranżacje, które można stworzyć w swoim domu, czy mieszkaniu. Nie odkształcają się i gwarantują wytrzymałość na długie lata. Nie pochłaniają kurzu, ani wilgoci, i idealnie nadają się do zabudowy skosów na poddaszach. 

Sterowane są za pomocą sznurka z obciążnikiem ( zmiana kąta ustawienia lameli ), i za pomocą łańcuszka( przesunięcie lameli ). Żaluzje pionowe mogą przesuwać się w różne strony; w lewą , prawą lub jak kurtyna. Wszystko zależy od naszej potrzeby, i od tego co będzie dla nas najwygodniejsze

Montowane mogą być do ściany, wnęki okiennej lub sufitu o różnych szerokościach. Od najmniejszych do największych okien, ponieważ są wykonywane przez nas na wymiar. Jako producent z Krakowa, oferujemy bardzo dobre ceny, a w razie pilnej potrzeby działamy w ekspresowym tempie. 

Na indywidualne zamówienie możemy wyposażyć żaluzje w sterowanie elektryczne, za pomocą pilota. Klienci zazwyczaj decydują się na takie rozwiązanie przy żaluzjach o dużych gabarytach.  

Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, skorzystaj z naszego formularza kontaktowego i zadzwoń – tel. 509 451 389 

Darmowy Pomiar

7 Trade House ma najlepsze opinie w branży osłon okiennych. Zapraszamy do odwiedzenia nas na portalu Facebook, oraz na naszej stronie internetowej. Bądź na bieżąco z naszymi promocjami !! 

Chętnych zapraszamy również do odwiedzenia nas nas oferteo – https://7tradehouse.oferteo.pl/ 

Serdecznie zapraszamy ! 

żaluzje pionowe 89 mm pomarańczowe

 

 

Żaluzje pionowe 89 mm skośne