Rolety Aluminiowe Podtynkowe

Home »  Rolety Aluminiowe Podtynkowe

Rolety zewnętrzne (podtynkowe) 

Rolety zewnętrzne podtynkowe to rolety które w całości znajdują się na zewnątrz budynku i stosowane są głównie w nowych i nowo powstających obiektach. Dlatego wybierając tego typu rolety musimy podjąć decyzję już na etapie budowy lub wyboru projektu domu.  

Skrzynia rolety umiejscowiona jest pod powierzchnią elewacji, dzięki czemu widoczny w pełni jest jest tylko jej pancerz. Schowana obudowa rolet nie zasłania nam w żaden sposób okna a zapewnia nam elegancki wygląd wewnątrz i na zewnątrz domu. Mocna oraz stabilna konstrukcja zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed włamaniem a my czujemy się bezpieczniej i pewniej. 

Domy, oraz budynki użyteczności publicznej które znajdują się blisko ruchliwych ulic, mają dodatkową ochronę i dają pewność że nikt obcy nie dostanie się do naszej posiadłości. W upalnych miesiącach gdy doskwiera nam upał rolety zapewniają nam przyjemny chłód wewnątrz domu. Specjalna pianka która jest używana przy jej montażu doskonale sprawdza się latem, ale również zapewnia izolację termiczną zimą. 

Bogaty wybór dostępnych kolorów przez naszą firmę pozwala dopasować ich wygląd idealnie do twojego domu i uczynić z nich element również dekoracyjny. 

Wybór sterowania zależny jest od naszych oczekiwań oraz komfortu jakiego chcemy uzyskać. Przy sterowaniu ręcznym roletą możemy sterować pociągając za sznurek lub taśmę. Oczywiście więcej ułatwienia daje nam sterowanie elektryczne, które nie wymaga od nas żadnego wysiłku, ponieważ całą obsługą kieruje za nas wbudowany mechanizm. 

W naszej ofercie dostępne są również modele z wbudowaną siatką przeciw owadom które świetnie spiszą się w sezonie letnim.

Cena każdej rolety ustalana jest indywidualnie. Z racji tego że rolety produkowane są na dokładny wymiar zawsze staramy się dopasować zamówienie zgodnie z oczekiwaniami klienta. 

Darmowy Pomiar

Masz pytania dotyczące Rolet zewnętrznych podtynkowych ? Zadzwoń do nas lub umów się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar.

7 trade house to firma która stawia na jakość i zadowolenie klienta 

Sprawdź nas !