Markizy Bez kasety

Home »  Markizy Bez kasety

Markizy bez kasety 

Markizy bez kasety stosowane są do powierzchni balkonowych, tarasowych i ogrodowych. Zapewniają ochronę przed słońcem w letnie i upalne dni. To nie tylko ochrona, lecz również ekskluzywny wygląd dla twojego domu. Oprócz roli przeciwsłonecznej chronią nas również przed delikatnym deszczem i wiatrem. 

Posiadają trwałe, rozkładane ramiona zamocowane na aluminiowych uchwytach, a konstrukcja opiera się na stalowej wytrzymałej kwadratowej belce, która usprawnia montaż markizy.

Jako producent gwarantujemy wysokojakościowe materiały impregnowane UV, które są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz blaknięcie.

Oferujemy ogromny wybór materiałów – 140 wzorów i kolorów do wyboru

W zależności od modelu i wybranego wysięgu markizy możliwe jest zamontowanie sterowania ręcznego, za pomocą korby, lub za pomocą napędu elektrycznego. Markizy bez kasety charakteryzują się prostą, ale i solidną konstrukcją. Rura nawojowa, na którą zwija się materiał jest całkowicie odsłonięta i widoczna na zewnątrz. To najpopularniejszy typ markiz wybierany przez naszych klientów, z racji niższej ceny w porównaniu do markiz w kasecie czy półkasecie. 

Każda markiza jest wykonywana pod indywidualne zamówienie klienta, na dokładny wymiar. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar! 

Aby nasza markiza cieszyła się znakomitym stanem przed długi czas, warto dbać o prawidłowość jej użytkowania. Dbać o to aby materiał był w pełni wyschnięty i odpowiednio naprężony, a w razie niebezpiecznych warunków pogodowych; silnego wiatru lub ulew całkowicie zabezpieczony i schowany.

W naszej firmie możliwe jest zastosowanie czujnika wstrząsowego 3D. Dzięki niemu markiza zwija się automatycznie w przypadku mocnego wiatru lub deszczu.

Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo oraz profesjonalny montaż. 

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji na portalu Facebook, oraz na naszej stronie w zakładce ‘galeria’.

Markizy kraków Markizy KrakówMarkizy kraków Markizy kraków