Roletki kaseta tekstylne

Home »  Roletki kaseta tekstylne

Roletki w kasecie 

Roletki kaseta tekstylne to osłony przeciwsłoneczne najczęściej wybierane przez naszych klientów, ponieważ są one praktyczne, i nie tracą na swojej funkcjonalności zbiegiem czasu. 

Na roletki klasyczne coraz częściej decydują się placówki, oraz instytucje publiczne takie jak;  szkoły, urzędy czy biurowce. Dzieje się tak ze względu na wygodę w czasie pracy lub nauki. W każdej chwili można zasłonić całe okno lub nadać półmrok w pomieszczeniu. 

Największy wybór wzorów i kolorów w Krakowie – posiadamy 10 kolorów osprzętu i 130 kolorów tkanin w różnych wzorach, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. 

Roletki kaseta tekstylne to tradycyjne rolety zabezpieczone kasetą z tworzywa PCV lub aluminium, dzięki którym materiał jest zintegrowany z oknem. Kaseta montowana jest za pomocą specjalnych wkrętów do listwy przy szybowej – dbamy o to, aby montaż był trwały i nie spowodował usterek w oknie. 

Sterowanie odbywa się  za pomocą łańcuszka z mechanizmem samohamującym, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolny fragmencie okna. Po zwinięciu materiał chowa się w górnej osłonie, i nadaje profesjonalny wygląd. Szeroki wybór kaset pozwala na obranie odpowiedniego koloru do ramy okna. Tradycyjnie oferujemy Państwu materiały w różnych odcieniach zaciemnienia, od słabo do średnio i bardzo zaciemniających pomieszczenie, oraz te z różnymi i ciekawymi wzorami do pokoju dziecięcego czy salonu. 

Darmowy Pomiar

Jako producent z Krakowa oferujemy liczne promocje, i konkurencyjne ceny. Bądź z nami na bieżąco na naszym facebookowym fanpage’u oraz na stronie internetowej, i zgarnij korzystny rabat na nasze usługi. Jako profesjonaliści w naszym fachu nie boimy się żadnych wyzwań i dojeżdżamy w każde miejsce. 

roletki kaseta Kraków roletki kaseta producnetrolety tekstylne kaseta

roletki w kasecie

Więcej zdjęć zobaczysz tutaj : Rolety w kasecie