Żaluzje Poziome Aluminiowe Standardowe (25mm)

Home »  Żaluzje Poziome Aluminiowe Standardowe (25mm)

Żaluzje poziome aluminiowe standardowe (25 mm)

Żaluzje poziome aluminiowe standardowe 25 mm to oryginalne dekoracje okienne, nadające się do średnich okien w naszym domu. Mimo istnienia na rynku – już od wielu lat, nadal są częstym i popularnym typem osłon przeciwsłonecznych. Odpowiednio wyprofilowane aluminiowe lamelki, w tym systemie – skutecznie odbijają promienie słoneczne, a pomieszczenie nie nagrzewa się. 

Nadają wnętrzom oryginalny i estetyczny wygląd. Obracane wokół własnej osi lamelki, dają wielostopniową możliwość regulacji światła. Dzięki czemu, pozwalają na większy komfort pracy przy komputerze, lub przy oglądaniu telewizji. Pasują do różnego typu wnętrz; biur, pomieszczeń administracyjnych, oraz do salonu czy kuchni. Ukryją nas przed spojrzeniami z zewnątrz, bez ograniczenia dostępu do światła. 

Żaluzje dzięki swojej funkcjonalności, dobrej cenie oraz niskim gabarycie nie odejdą szybko w ‘zapomnienie’. Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien, zarówno drewnianych jak i plastikowych. Pozwalają nam ukryć się przed obserwatorami z zewnątrz, a w razie potrzeby całkowicie zaciemnić okno. 

Ten system występuje w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Wpisuje się w każdy styl, tradycyjny lub nowoczesny. Do wyboru odcienie bieli, szarości lub beżu, a jeśli chodzi o tradycyjny klimat, najbardziej pasują – odcienie metaliczne. 

Żaluzje aluminiowe posiadają różne rodzaje sterowania; za pomocą korby, sznurka oraz pokrętła. Utrzymanie ich w czystości, nie wymaga wygórowanych specyfików czy środków chemicznych. Wystarczy je przetrzeć delikatną ściereczką, aby pozbyć się niechcianych nieczystości lub kurzu. 

Żaluzje poziome to strzał w dziesiątkę za bardzo dobrą cenę ! 

Darmowy Pomiar 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu, znajdującego się w Świątnikach Górnych. 

Sprawdzić mogą Państwo, jak działają i wyglądają różne systemy, rolet, żaluzji, plis. Na miejscu dostępne są również wszystkie warianty kolorystyczne. 

Liczyć można również, na doradztwo i fachową poradę który system będzie odpowiedni w Państwa.

Jako producent z Krakowa zapewniamy konkurencyjne ceny ! 

Zadzwoń lub skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie. 

Żaluzje poziome aluminiowe standardowe 25 mm producent

Żaluzje poziome aluminiowe standardowe 25 mm lamelki

Żaluzje poziome aluminiowe standardowe 25 mm Kraków

 

Żaluzje poziome aluminiowe standardowe 25 mm jadalnia