Żaluzje plisowane w Krakowie

Home »  Żaluzje plisowane w Krakowie

Okna od zawsze były i są wizytówką każdego domu. Przejawem dekoracji okiennych w nowoczesnym wydaniu okazują się być dzisiaj żaluzje plisowane. To nowoczesne i eleganckie zarazem rozwiązanie przekonuje do siebie coraz większe grono odbiorców.

Żaluzje plisowane Kraków – Sprytne rozwiązania

Plisa to złożona w harmonijkę roleta, która od góry i od dołu przyczepiona jest do plastikowych listew. Zależnie od wysokości ich zatrzymania, możliwe jest odsłonięcie dowolnego fragmentu okna. Dokonując wyboru należy zwrócić uwagę, czy plisy poruszają się płynnie i czy utrzymują się stabilnie w dowolnie wybranym momencie. Pośród wielu dostępnych na rynku ofert zdecydowanie wyróżniają się w tym względzie żaluzje plisowane w Krakowie. W opinii licznej grupy użytkowników spełniają one wszelkie oczekiwania, jeśli chodzi o zabezpieczenie pomieszczeń przed nadmiernym nagrzewaniem. Co więcej, z powodzeniem mogą być stosowane dla każdego rozmiaru okien, niezależnie od ich rodzaju i kształtu. Rozwiązaniem dla okien usytuowanych na bardzo dużych wysokościach pozostaje w tym przypadku możliwość swobodnego przesuwania listew przy pomocy drążka. A jak wygląda system otwierania/zamykania okien? Montowanie plis tuż przy samej szybie okiennej, w żaden sposób nie utrudnia tego zadania.

Żaluzje plisowane w Krakowie – Walory estetyczne

Za sprawą żaluzji plisowanych, oprawa Twoich okien może stać się przejawem prawdziwej elegancji i to w nowoczesnym wydaniu. Atrakcyjność naszych rolet to również bardzo wiele wzorów i kolorów. Do wyboru pozostaje też stopień przepustowości tkaniny – jeśli jest taka potrzeba, istnieje u nas możliwość zastosowania dodatkowej warstwy izolacyjnej, wspomagającej ochronę przed nagrzewaniem. Całości dopełnia solidność wykonania, a więc precyzyjnie wykończone brzegi oraz najwyższa jakość zastosowanych materiałów. Problemu nie stanowi utrzymanie plis w czystości, jako że zastosowane materiały należą do grupy plamoodpornych i łatwo zmywalnych. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – oferujemy plisy standardowe, dachowe oraz w najróżniejszych nietypowych kształtach. Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie nie tylko w budynkach mieszkalnych, ale również we wszelkiego typu przeszklonych biurowcach.

Przekonaj się, że żaluzje plisowane dostępne w naszym sklepie to propozycja przeznaczona na każdą kieszeń. Z nami podkreślisz wyjątkowy charakter każdego wnętrza. Choć gusta i upodobania pozostają zmienne, dekoracje z żaluzjami plisowanymi w roli głównej to inspiracja sama w sobie oraz źródło wielu niebanalnych rozwiązań.