Roletki tradycyjne – tekstylne bez kasety

Home »  Roletki tradycyjne – tekstylne bez kasety

Roletki tradycyjne tekstylne bez kasety 

Roletki tradycyjne tekstylne bez kasety wzorowo chronią pomieszczenie przed słońcem, oraz nagrzaniem danego pomieszczenia. Zapewniają nam prywatność i intymność. Pasują do biura, gabinetu czy mieszkania, i mogą zastąpić nam nudne już firanki czy zasłony. To jedne z najpopularniejszych osłon okiennych, które zna każdy z nas. Dają wygodę, oraz tworzą efekt dekoracyjny za bardzo dobrą cenę. 

Montowane są do okna, ściany lub sufitu. W porównaniu do roletki tradycyjnej w kasecie, cały materiał jest widoczny, ponieważ w tym zestawie nie ma listw ukrywających.

Roletki tradycyjne – tekstylne bez kasety wyposażone są w system prowadzeń żyłkowych, który trzyma materiał przy samej szybie, nawet gdy okno jest uchylone. 

 Jako producent z Krakowa oferujemy największą gammę kolorów oraz wzorów do wyboru. Od tych klasycznych, do tych z kolorowymi wzorami dla najmłodszych. W zależności od oczekiwanych rezultatów, proponujemy również materiały w różnych stopniach zaciemnienia. Podgumowane – dające 100% zaciemnienia, lub częściowo przepuszczające światło. 

Darmowy Pomiar

Serdecznie zachęcamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar.  Dojeżdżamy w każde miejsce w Krakowie oraz okolicach.

Zdaj się na naszą fachowe porady, a my doradzimy Ci, co będzie najlepsze w danym pomieszczeniu ! 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

roletki tradycyjne - tekstylne bez kasety