Jak działają rolety rzymskie ?

Home »  Jak działają rolety rzymskie ?

Rolety rzymskie są alternatywą do tradycyjnych zasłon i firanek. Składają się z poziomych fałd materiału które można swobodnie rozwijać i zwijać (góra – dół), i przy tym bardzo przypominają nam działanie tradycyjnych rolet. Wspaniała ozdoba okna, która zasłoni/ zaciemni każde pomieszczenie zarówno w tradycyjnych jak i zupełnie nowoczesnych wnętrzach.

Konstrukcja wykonana jest z wysokiej jakości aluminium, co czynią ją niezwykle estetyczną i elegancką a mechanizm koralikowy radzi sobie ze zwijaniem każdej tkaniny – nawet tej o dużych gabarytach.

Dzięki specjalnym, mocnym rzepą znajdującym się w szynie górnej rolety rzymskie (w porównaniu do innych rolet) mają możliwość wypięcia tkaniny i wyprania w pralce.

Wybór tkanin jest ogromny 🙂 Szczególnie że tak samo jak w roletach czy plisach mamy tkaniny przeźroczyste jak i zasłaniające światło wpadające do pomieszczenia. Rolety rzymskie cechują się również wielobarwnymi kolorami i wzorami które można dopasować do kuchni, jadalni czy pokoju dziecka.

W zależności od potrzeb istnieją trzy różne sposoby montażu rolet: bezinwazyjny – montowany do ramy okiennej, do ściany lub sufitu.

Co jeszcze proponują nam rolety rzymskie ?

Nasi pracownicy dokonują indywidualnych pomiarów idealnie dopasowując rolety do każdego okna.