Pergole

Home »  Pergole

Pergole tarasowe to najnowszy trend wśród zadaszeń ogrodowych na zewnątrz twojego domu. Teraz możesz cieszyć wypoczynkiem niezależnie od warunków atmosferycznych, pory dnia czy roku. Odpowiednio dopasowana pergola pozwala na praktycznie i funkcjonalne wykorzystanie tarasu. Nie musimy martwić się o deszcz, grad czy nawet opady śniegu.

Swoim wyglądem przypominają nieco tradycyjne markizy tarasowe, jednak dzięki zastosowaniu specjalnych słupów oraz belek podporowych spełniają funkcją przeciwsłoneczną, przeciwdeszczową oraz przeciwwiatrową. Konstrukcja pergoli wykonana jest z solidnych aluminiowych profili a jej sposób montażu może być wykonany na różne sposoby. Konstrukcja nośna może być wsparta na dwóch, czterech podporach lub zamontowana jako sam dach. Wielozadaniowość i dopasowanie, a wszystko to zgodnie z naszymi potrzebami i oczekiwaniami !

Nowoczesność oraz estetyka wykonania zaspokoi najbardziej wymagających inwestorów, którym zależy na pełnym zabezpieczeniu swojego tarasu. Konstrukcja pergoli jest w pełni wytrzymała i zastępuje nam tradycyjne niemodne już drewniane altany. Otwartość konstrukcji daje przytulny ale i prywatny nastrój z jednoczesnym dostępem do świeżego powietrza. Dodatkowo każdą pergolę można wyposażyć w oświetlenie LED, czujniki wiatrowe a nawet głośniki, które czynią ją niezwykle designerskim wyposażeniem.

W zależności od wyboru modelu oraz efektów które chcemy uzyskać możemy zastosować funkcję całkowitego lub częściowego otwierana, zamykania zadaszenia. Lamele mogę obracać się wokół własnej osi lub jednocześnie przesuwać się i obracać. Z czego składa się jeszcze pergola tarasowa? Zastosowanie wielu rodzajów przesłon bocznych chroni nas przed wiatrem, słońcem oraz niechcianym wzorkiem sąsiadów.

Pergole to absolutny hit tego lata ! Sprawdź 🙂

Darmowy Pomiar

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą na pergole tarasowe zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar. Przygotuj się na lato i zaskocz swoich domowników oraz znajomych.

Pomiar wykonywany przez naszych montażystów jest dokładny i precyzyjny, dzięki temu mają Państwo pewność co do złożonego zamówienia.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu wystawowego ul. Ks.Stanisława Koniecznego 46 w Świątnikach Górnych.