Moskitiery Drzwiowe

Home »  Moskitiery Drzwiowe

Moskitiery Drzwiowe

Moskitiery drzwiowe gwarantują nam swobodne korzystanie z balkonów, tarasów chroniąc nas przed insektami, i nieczystościami z zewnątrz. Składają się ze specjalnej siatki, i aluminiowej konstrukcji pozwalając na płynny przepływ powietrza. 

Co najważniejsze dają nam ochronę i niezwykły komfort w domu, gdy zaczynają się pojawiać nieznośne komary, czy muchy. Dzięki niej możemy cieszyć się odpoczynkiem i spędzaniem wolnego czasu – bez nerwów. Moskitiery nie ograniczają naszej widoczności na zewnątrz, i są odporne na działania warunków atmosferycznych przez cały rok. 

Montowane są do fasady budynku lub futryny drzwiowej, wraz z samozamykaczami na magnesie. W ten sposób moskitiera mocno się trzyma, i nie ma szans aby sama się otworzyła. 

Dla miłośników zwierząt domowych proponujemy zamontowanie moskitiery ze specjalnym przejściem dla kota lub psa. W ten sposób każdy pupil może swobodnie wychodzić, lub wchodzić do pomieszczenia a otwór za każdym razem delikatnie się zamyka. 

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się dokładnie z całą ofertą dotyczącą moskitier. Istnieje możliwość zamówienia nowoczesnych siatek o różnej powłoce. 

Moskitiera z włókna szklanego

Moskitiera z siatką wzmacnianą

Moskitiery z siatką antybakteryjną

Moskitiery z siatką ze stali nierdzewnej..

Darmowy Pomiar

Umów się na bezpłatny pomiar i poznaj dokładnie całą naszą ofertę. Montujemy na terenie całego Krakowa i okolic, służąc radą również w kwestiach technicznych. 

Sprawdź nasze rekomendacje oraz realizacje ! 

Jako producent specjalizujemy się w kategorii osłon wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Z naszych usług korzystają osoby prywatne, ale również firmy, szkoły czy urzędy. Stawiamy na jakość i zadowolenie naszych klientów.

Najwyższa jakość w Polsce !