Żaluzje aluminiowe – dlaczego warto wybrać je do biura

Home »  Żaluzje aluminiowe – dlaczego warto wybrać je do biura

Znane i klasyczne żaluzje aluminiowe w dalszym ciągu cieszą się dużą, i szanowaną popularnością – mimo upływu wielu lat. Pewnie dlatego że są eleganckie, praktyczne i tanie. W obecnych czasach gdzie kolorystyka nabiera wiele większych barw i rozwiązań znaleźć możemy również lamele o ciekawej imitacji drewna, co z kolei daje im większy plus w wyborze tych osłon okiennych. Stały się zarówno funkcjonalne jak i efektowne – wpasują się w każde wnętrze.

Bardzo dobrze wyglądają w ekskluzywnych biurowcach gdzie panuje ciepły ale lekko surowy styl wnętrza. Doskonale reprezentują się w dużych salach konferencyjnych oraz nowoczesnych gabinetach w każdym stylu np. Gabinetach lekarskich czy urzędach.

Co wyróżnia je z pośród innych osłon okiennych ?

Praca w biurze wymaga dobrego oświetlenia, ponieważ wiąże się to z dobrą i wygodną atmosferą pracy. Przydają się szczególnie w miejscach pracy gdzie większość czasu spędza się przed komputerem. Dzięki ruchomym lamelą w żaluzjach możemy dostosować natężenie wpadającego światła do wewnątrz pomieszczenia, lub nawet zupełnie je zaciemnić. Dzięki specjalnemu materiałowi możemy cieszyć się swobodnym powietrzem ponieważ żaluzje odbijają promienie słoneczne latem, a pomieszczenie nie nagrzewa się. To jedyne osłony okienne typowo – biurowe które tak dobrze ułatwiają nam pracę.

Żaluzje perforowane

Czym są żaluzje perforowane ? To po prostu klasyczne żaluzje które mają dodatkowe malutkie dziurki w lamelach. Ta odmiana żaluzji nie daje nam stuprocentowego zaciemnienia, nawet w pozycji zamkniętej mamy dostęp do światła. Nowocześniejsza wersja tradycyjnych żaluzji aluminiowych. Światło zewnętrze przechodzące przez otwory delikatnie się rozprasza i daje nam delikatne światło wewnątrz bez tzw. mroczności.

Jako firma znająca potrzeby każdego klienta zdecydowanie potwierdzamy funkcjonalność tych żaluzji przy pracy biurowej a szczególnie przy komputerze czy laptopie.

Żaluzje aluminiowe lub żaluzje aluminiowe perforowane to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie do biura. Regulują ilość wpadającego światła dając nam dużo swobody. Przy okazji są również eleganckie jak inne osłony okienne, i posiadają szeroki wachlarz kolorystyczny.

Polecamy !

Zapraszamy do umówienia się na bezpłatny pomiar w którym poznają Państwo wszystkie szczegóły tego asortymentu.