Jak wygląda pomiar w naszej firmie ?

Home »  Jak wygląda pomiar w naszej firmie ?

Pomiar w naszej firmie jest bezpłatny i niezobowiązujący – to znaczy że to Państwo decydują czy zamówią, lub nie zamówią daną rzecz. Jako profesjonalna firma mierzymy z dokładnością do każdego mm, ponieważ każdy wymiar ma znaczenie. W umówionym dniu przyjeżdżamy na miejsce inwestycji z wszystkimi katalogami naszych produktów. Nie ma znaczenia czy wybiorą Państwo plisy, żaluzje czy rolety. Jesteśmy zawsze przygotowani do pracy, i mamy wszystkie potrzebne dokumenty. Dokładnie zabezpieczamy miejsce pracy, oraz mamy swoje obuwie zamienne. Zawsze zostawiamy po sobie czystość i porządek.

Nasz pomiar zaczynamy od przedstawienia Państwu wstępnie naszej oferty osłon. Po wyborze rodzaju osłon okiennych, przechodzimy do wymierzania okien, a następnie mogą Państwo wybrać materiały. Materiały wybierane przez Państwa można przykładać do okna lub do lampy, żeby sprawdzić jak dany materiał będzie wyglądał w świetle dziennym, bądź sztucznym – na tej podstawie można określić przepuszczalność światła materiału.

Jeśli już zdecydują się Państwo na dany system i kolor materiału – wyceniamy. Chętnie negocjujemy ostateczną cenę i w razie potrzeby udzielamy rabatu. Po akceptacji ceny prosimy o wpłatę zaliczki, która równocześnie jest gwarancją realizacji zamówienia. Jeśli nie do końca są Państwo zdecydowani, lub chcą zamówić tylko część zamówienia – nie ma problemu. Ostateczną decyzję zawsze podejmuje klient. Następnie wspólnie z klientem podsumowujemy spotkanie, sprawdzając jeszcze raz wybrane materiały.

Działamy bardzo szybko – nasze produkty gotowe są nawet do tygodnia czasu. Dzwonimy, informujemy o gotowości zamówienia, i umawiamy się na konkretny dzień i godzinę montażu. W razie potrzeby umawiamy się nawet na późniejsze godziny popołudniowe.

Pomiar wykonywany przez naszych pracowników pozwala na dokładne z wymiarowanie każdego typu okien. Dzięki temu mamy pewność co dokładności zamówionego zamówienia przez Państwa oraz świadomość że wszystko w jest w porządku. Dlatego zachęcamy do umówienia się na pomiar, nie zależnie czy inwestują Państwo w cały dom czy tylko jedno okno. Każda nawet najdrobniejsza inwestycja jest dla nas bardzo ważna !

Serdecznie zapraszamy !