Żaluzje Poziome Aluminiowe Szerokie (50mm)

Home »  Żaluzje Poziome Aluminiowe Szerokie (50mm)

Żaluzje poziome Aluminiowe szerokie (50 mm)

Żaluzje poziome aluminiowe szerokie ( 50 mm ), to żaluzje których lamele mają 50 mm szerokości i nadają się do większych powierzchni okiennych. Dzięki szerokim i odpowiednio wyprofilowanym listkom odbijają promienie słoneczne , a pomieszczenie nie nagrzewa się. Umożliwiają swobodną cyrkulacje powietrza, a w razie potrzeby pozwalają częściowo lub całkowicie zasłonić okno. 

Bogata oraz szeroka kolorów oraz nowoczesny design nadają wnętrzom zupełnie nowego wyrazu. Charakteryzują się prostym sterowaniem za pomocą sznurka lub za pomocą przełącznika lub pilota. To najbardziej dopracowane i znane rozwiązanie na rynku.

Żaluzje aluminiowe są lekkie, oraz proste i łatwe w montażu. Nadają pomieszczeniu ciekawy i oryginalny wygląd. Ponadczasowe i niezwykle dopracowane, ponieważ nadają się do okien plastikowych jak i drewnianych. 

Konstrukcja rynny górnej pozwala na zamontowanie żaluzji do ściany lub sufitu.

Aby uzyskać ciekawą i niepowtarzalną kompozycje można mieszać ze sobą kolory zamawianych lameli. A jeśli potrzebujesz żaluzji o innych, nietypowych wymiarach – to żaden problem! 

Darmowy Pomiar 

Skontaktuj się z nami telefoniczne lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.  

Jeśli chcesz poznać ceny naszych produktów,  zadzwoń i poproś o wstępną wycenę. 

Zachęcamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar ! Na miejscu inwestycji zmierzymy, pokażemy wszystkie materiały, oraz podamy ostateczną cenę.