Żaluzje Pionowe Standardowe (127mm)

Home »  Żaluzje Pionowe Standardowe (127mm)

Żaluzje pionowe (standardowe 127 mm).

Żaluzje pionowe ( standardowe 127 mm) znajdują przeważnie zastosowanie w biurach, szkołach, lokalach urzędniczych, ale również w pomieszczeniach domowych. To praktyczny system przeciwsłoneczny oraz dekoracyjny pasujący do każdego typu wnętrz. Niezwykle funkcjonalne i efektowne, regulują dopływ światła do pomieszczenia. 

Pionowo zawieszone pasy tekstylne zamocowane do szyny górnej wykonanej z aluminium, tworzą ciekawy efekt dekoracyjny.  Takie żaluzje odnajdują się zarówno przy dużych, jak i małych powierzchniach. Jesteśmy w stanie dopasować pasy do każdego okna, lub kreatywnie stworzyć inne nietypowe rozwiązanie. Mogą być montowane np. do ściany lub sufitu. 

Eleganckie sznurki nadają charakter pomieszczeniu, a nasza bogata gama kolorystyczna pozwala na wybranie pasującego materiału (ok. 174 materiały).  Sterowanie – za pomocą sznurka z obciążnikiem (zmiana kąta ustawienia lameli), i za pomocą łańcuszka( przesunięcie lameli).

Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego , a tam zapytaj o szczegóły naszej oferty. 

ul. Koniecznego 46 Świątniki Górne 

Sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami !

Żaluzje pionowe szare Żaluzje pionowe biuro Żaluzje pionowe Kraków Żaluzje pionowe pomarańczowe