Żaluzje Pionowe Standardowe 127mm

Home »  Żaluzje Pionowe Standardowe 127mm

Żaluzje pionowe standardowe 127 mm

Żaluzje pionowe standardowe 127 mm znajdują przeważnie zastosowanie w biurach, szkołach, lokalach urzędniczych, ale również w pomieszczeniach domowych. To praktyczny system przeciwsłoneczny oraz dekoracyjny pasujący do każdego typu wnętrz. Niezwykle funkcjonalne i efektowne, regulują dopływ światła do pomieszczenia. 

Pionowo zawieszone pasy tekstylne zamocowane do szyny górnej wykonanej z aluminium, tworzą ciekawy efekt dekoracyjny.  Takie żaluzje odnajdują się zarówno przy dużych, jak i małych powierzchniach. Jesteśmy w stanie dopasować pasy do każdego okna, lub kreatywnie stworzyć inne nietypowe rozwiązanie. Mogą być montowane np. do ściany lub sufitu. 

Eleganckie sznurki nadają charakter pomieszczeniu, a nasza bogata gama kolorystyczna pozwala na wybranie pasującego materiału (ok. 174 materiały).  Sterowanie – za pomocą sznurka z obciążnikiem (zmiana kąta ustawienia lameli), i za pomocą łańcuszka( przesunięcie lameli). Oczywiście w razie potrzeby oferujemy różne strony sterowania. Żaluzje mogą przesuwać się na lewą, prawą stronę lub jak kurtyna. 

Gdzie najlepiej prezentują się żaluzje pionowe ? Wszędzie ! Wszystko zależy od wybranego koloru. Pionowe pasy możemy dowolnie mieszać, tak aby powstała dwu, lub wielokolorowa zasłona. Wpasują się do gabinetów kosmetycznych, lekarskich czy pomieszczeń użyteczności publicznej. Łatwo stworzysz ciekawą i niebanalną aranżacje, wszystko zależy od twojej wyobraźni i gustu. 

Nie możesz się zdecydować ? Zapraszamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar, w którym dokładnie możesz poznać naszą pracę oraz nasze produkty. Chętnie doradzimy oraz pokażemy najnowsze trendy osłon przeciwsłonecznych. Przyjeżdżając na wstępny pomiar mamy ze sobą wszystkie dostępne materiały, od całkowicie do mało zaciemniających pomieszczenie. Każdy znajdzie coś dla siebie 🙂 

Darmowy Pomiar

7 Trade House to fachowe doradztwo i ogromny wybór osłon okiennych. Jako producent gwarantujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do naszego salonu wystawowego , a tam zapytaj o szczegóły naszej oferty. 

ul. Koniecznego 46 Świątniki Górne 

509-451-389 Zamów pomiar i sprawdź nas ! Bądź na bieżąco z naszymi promocjami i zyskaj korzystny rabat 🙂 

Żaluzje pionowe standardowe 127 mm szare Żaluzje pionowe standardowe 127 mm biuro Żaluzje pionowe standardowe 127 mm Kraków Żaluzje pionowe standardowe 127 mm pomarańczowe