Żaluzje Poziome Aluminiowe Perforowane

Home »  Żaluzje Poziome Aluminiowe Perforowane

Żaluzje poziome perforowane 

Żaluzje poziome perforowane to odmiana żaluzji poziomych, wzbogacona o ciekawe i nietypowe rozwiązanie. Ten typ żaluzji składa się z drobnych, dziurkowanych powierzchni na lamelach. W ten sposób, żaluzja przy pozycji zamkniętej pozwala uzyskać jednoczesny dostęp do światła dziennego. Załamują promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia, ale nie zaciemniają go. 

Przy dużych oknach potrafią stworzyć niepowtarzalny efekt wizualny. Regulowane lamele sięgające od sufitu do podłogi tworzą nastrojowy klimat w pomieszczeniu. Oczywiście montowane mogą być również w standardowych i mniejszych oknach. 

Największą ich zaletą, jest swoboda panująca w czasie pracy przy monitorze komputera, ponieważ światło dzienne nie oślepia nas, i tworzy nam przyjemną i miłą atmosferę. Zdecydowanie polecamy do pomieszczeń biurowych ! Nadają nowoczesny i elegancki wygląd, również w domu. Zwiększają komfort użytkowania ! W jaki sposób ? Latem żaluzje obniżają temperaturę, i dają pomieszczeniu przyjemne ochłodzenie. 

Na wszystkie nasze produkty udzielamy gwarancji. Służymy poradą w każdej kwestii technicznej. Doradzamy, oraz dbamy o to by każdy klient był w pełni zadowolony z jakości naszych usług. 

7 Trade House posiada ogromny wybór kolorów i wzorów tkanin, które mamy zawsze ze sobą  na pomiarze.

Przebieg zamówienia w naszej firmie jest niezwykłe łatwy ! Wystarczy zadzwonić, lub napisać i umówić się na pasujący dla Państwa termin. Na bezpłatnym pomiarze, wystarczy wybrać odpowiedni system okienny oraz kolor a my od razu wycenimy. Chętnie udzielamy rabaty na nasze produkty, a w razie potrzeby działamy w ekspresowym tempie. 

Czas realizacji jest bardzo szybki – Montujemy nawet do tygodnia czasu ! 

Darmowy Pomiar

Nasza oferta skierowana jest o do osób indywidualnych jak i również firm i instytucji. 

Sprostamy każdym oczekiwaniom ! Wybierając produkty naszej firmy mają Państwo pewność, co do jakości i dobrej ceny. 

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami ! Odwiedź nas na Facebooku 🙂 

żaluzje poziome perforowane detale

żaluzje poziome perforowane czarne

żaluzje poziome perforowane efekt

żaluzje poziome perforowane dom