Żaluzje Bambusowe

Home »  Żaluzje Bambusowe

Żaluzje bambusowe 

Żaluzje bambusowe wykonane są ze specjalnych, sklejonych wąskich listewek bambusa. Dzięki procesom które biorą udział w ich powstawaniu, wydobywane jest z nich naturalne piękno. To trochę zapomniane już dekoracje okienne, które powoli wracają do obecnych trendów mieszkaniowych.

Jeśli kochasz naturalne i proste wnętrza, to te żaluzje będą idealne dla Ciebie ! 

Żaluzje bambusowe posiadają  wyjątkowy naturalny kolor.  Dzięki szerokim lamelą zaciemniają pomieszczenie i chronią je przed nagrzaniem, nadając niepowtarzalny urok pomieszczeniu. Oryginalne wykonanie i efektowne połączenie z meblami, może stworzyć idealne odzwierciedlenie egzotycznego wypoczynku. 

Tworzą we wnętrzu przytulną atmosferę i odznaczają się szczególną estetyką. Lamele tych żaluzji są pokryte lakierem z filtrem UV, dzięki czemu nadają się do każdego typu pomieszczeń: kuchni, łazienki, czy salonu. Pasują do tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrz, w stylu retro lub boho. 

Swoim wyglądem bardzo przypominają żaluzje drewniane. Czym się różnią ? Po podniesieniu zajmują mniejszą powierzchnię na oknie, a lamelki są dużo cieńsze i lżejsze. Sterowanie odbywa się za pomocą sznurka lub pokrętła, bądź w przypadku zastosowania elektrycznego – pilota. To produkt ponadczasowy, który wkomponowuje się w każdy styl mieszkania. 

Dostępna przestrzeń miedzy lamelami znacznie usprawnia nam czyszczenie żaluzji, ponieważ nie wymaga to zbytniego wysiłku, i wystarczy przetrzeć je wilgotną szmatką. 

Spotkaj się z naszymi fachowcami i wybierz system najbardziej odpowiedni dla siebie i swojego domu.  

Darmowy Pomiar 

7 Trade House to najwyższa jakość, w bardzo dobrej cenie. Jako producent z Krakowa gwarantujemy konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość naszych produktów i usług.  Oferujemy bezpłatny i niezobowiązujący pomiar na terenie całej Małopolski, a szczególnie na terenie Krakowa, Myślenic, Dobczyc, Wieliczki  i okolicznych miejscowościach.

Jeśli masz wątpliwości do do wybranego systemu okiennego, lub chcesz zamówić większą ilość napisz do nas: 7tradehouse@gmail.com lub zadzwoń 509-451-389.

żaluzje bambusowe jasny brąz

żaluzje bambusowe białe

żaluzje bambusowe salon

 

żaluzje bambusowe lamelki