Żaluzje Drewniane

Home »  Żaluzje Drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są najbardziej znanymi oraz powszechnymi osłonami dekoracyjnymi okien od wielu lat. Estetyczne oraz funkcjonalne – odnajdą się w każdej przestrzeni. Kojarzą nam się przeważnie, z klasycznymi i niemodnymi już wnętrzami. Jednak my – jako profesjonalna firma, chcemy udowodnić, że pasują również do nowoczesnych i obecnych trendów pasujących na rynku mieszkalnym. 

Drewno ma niepowtarzalny charakter – nadaje elegancji oraz ociepla wnętrzu. Dzięki swoim właściwością, pozwalają nam precyzyjnie regulować wpadające światło do pomieszczenia.  Jak większość naszych osłon okiennych, żaluzje pasują do różnego rodzaju wnętrz. Z powodzeniem odnajdą się w biurze, salonie, czy sypialni. Zamontowanie w hotelach czy restauracjach, znacznie podnoszą standard domu, i nadają luksusu. Nadają się (wbrew pozorom ) również do miejsc o zwiększonej wilgotności; czyli w łazience i kuchni. 

Nasze żaluzje wykonywane są na wymiar, i w razie potrzeby można zamontować lamelki o różnych szerokościach; 25 mm, 50 mm, oraz 70 mm. Oferujemy dodatkowo różne warianty mocowania; bezpośrednio na skrzydle, ścianie czy wewnątrz wnęki okiennej.  

Tak samo jak plisy, i rolety tradycyjne – żaluzje drewniane posiadają różne barwy kolorystyczne lamelek. Wybór od najjaśniejszych odcieni brązu, po białe i czarne odcienie. 

Najwyższa jakość wykonania to nasz priorytet ! 

 Darmowy Pomiar 

Wszystkie dostępne warianty kolorystyczne lamelek, można zobaczyć na darmowym pomiarze. Zmierzymy, pokażemy materiały i przygotujemy specjalną wycenę dla Ciebie ! 

 Oferujemy najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach na terenie całego Krakowa. 

Gwarancja satysfakcji ! 

 

Żaluzje drewniane łazienka

żaluzje drewniane 25