Żaluzje Drewniane

Home »  Żaluzje Drewniane

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane są najbardziej znanymi oraz powszechnymi osłonami dekoracyjnymi okien od wielu lat. Estetyczne oraz funkcjonalne – odnajdą się w każdej przestrzeni. Kojarzą nam się przeważnie, z klasycznymi i niemodnymi już wnętrzami. Jednak my – jako profesjonalna firma, chcemy udowodnić, że pasują również do nowoczesnych i obecnych trendów pasujących na rynku mieszkalnym. 

Drewno ma niepowtarzalny charakter – nadaje elegancji oraz ociepla wnętrzu. Dzięki swoim właściwością, pozwalają nam precyzyjnie regulować wpadające światło do pomieszczenia.  Jak większość naszych osłon okiennych, żaluzje pasują do różnego rodzaju wnętrz. Z powodzeniem odnajdą się w biurze, salonie, czy sypialni. Zamontowanie w hotelach czy restauracjach, znacznie podnoszą standard domu, i nadają luksusu. Nadają się (wbrew pozorom ) również do miejsc o zwiększonej wilgotności; czyli w łazience i kuchni. 

Nasze żaluzje wykonywane są na wymiar, i w razie potrzeby można zamontować lamelki o różnych szerokościach; 25 mm, 50 mm, oraz 70 mm. Oferujemy dodatkowo różne warianty mocowania; bezpośrednio na skrzydle, ścianie czy wewnątrz wnęki okiennej. Najczęściej stosowane jest sterowanie za pomocą łańcuszka lub sznurka, jednak w żaluzjach drewnianych o dużych gabarytach często stosuje się sterowanie elektryczne. 

Tak samo jak plisy, i rolety tradycyjne – żaluzje drewniane posiadają różne barwy kolorystyczne lamelek. Wybór od najjaśniejszych odcieni brązu, po białe i czarne odcienie. Każdy znajdzie coś dla siebie. 

Najwyższa jakość wykonania to nasz priorytet ! Sprawdź nas.

Jeśli masz problem z zamontowaną żaluzją przez inną firmę, przyjedziemy i naprawimy. Fachowo zajmujemy się serwisem i drobnymi usterkami związanymi z różnego rodzaju osłonami okiennymi. W razie potrzeby doradzamy, proponujemy nowe oraz wygodniejsze rozwiązania. 

 Darmowy Pomiar 

Wszystkie dostępne warianty kolorystyczne lamelek, można zobaczyć na darmowym pomiarze. Zmierzymy, pokażemy materiały i przygotujemy specjalną wycenę dla Ciebie ! 

 Oferujemy najlepsze rozwiązania w konkurencyjnych cenach na terenie całego Krakowa. 

Gwarancja satysfakcji ! Sprawdź nasze rekomendacje na portalu Facebook oraz na oferteo.pl 

 

Żaluzje drewniane łazienka

żaluzje drewniane 25