Zalety posiadania moskitier

Home »  Zalety posiadania moskitier

Z początkiem lata chętnie otwieramy okna i drzwi w naszych domach. Potrzebujemy dopływu świeżego powietrza szczególnie nocą, gdy nasze organizmy potrzebują odpoczynku. Niestety uciążliwe owady i insekty chętnie rozgaszczają się w naszej posiadłości i na wszelki możliwy sposób utrudnią nam życie. Najlepszym i najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest zakup moskitier, które można dopasować do każdego typu okien i drzwi. W nocy bez jakichkolwiek obaw możemy otworzyć okno i cieszyć się spokojem bez natrętnych gości z zewnątrz.

Z czego składają się moskitiery ?

Moskitiery składają się z siatek o bardzo drobnych oczkach, które zazwyczaj montowane są w zewnętrznej ramie drzwiowej i okiennej. Cieniutkie oczka uniemożliwiają przedostanie się do środka komarów, much, os oraz wszelkich owadów czy insektów. Wszyscy domownicy czują komfort oraz stuprocentową ochronę przed ukąszeniami.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom dzisiejsze nowoczesne moskitiery ograniczają ilość gromadzących się różnych pyłów z zewnątrz. To najlepsze rozwiązanie dla osób cierpiących na alergię, ponieważ specjalne wzmacniane siatki blokują dopływ uczulających nas alergenów. Niezależnie od typu oraz rodzaju montażu wszystkie moskitiery są mocne i wytrzymałe na każde warunki atmosferyczne.

Ekologiczne i niezwykle oszczędne – jedna zakupiona przez nas moskitiera w przeciwieństwie do specjalnych środków chemicznych, nie niszczy naszego zdrowia i jest trwała na bardzo długie lata. Budżet który przeznaczymy na zakup moskitier będzie owocnie zainwestowany w bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci.

Na czym jeszcze zyskujemy ? W zależności jaki rodzaj moskitier wybierzemy wbrew pozorom są łatwe w montażu i ewentualnym demontażu na zimę. Moskitiery ramkowe montowane są w sposób bezinwazyjny za pomocą uchwytów obrotowych, które można w każdej chwili ściągnąć, a siatkę wyczyścić.

Moskitiery są świetnym i funkcjonalnym rozwiązaniem szczególnie w sezonie letnim. Serdecznie zachęcamy na umówienie się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar w którym chętnie doradzimy i wytłumaczymy który system będzie najlepszy do Państwa okna.