Rolety Aluminiowe Standardowe

Home »  Rolety Aluminiowe Standardowe

Rolety aluminiowe zewnętrzne 

Rolety aluminiowe zewnętrzne są doskonałym zabezpieczeniem dla naszego domu. Chronią nas przed słońcem, deszczem, śniegiem i innymi czynnikami atmosferycznymi. Dobra izolacja termiczna pozwala podczas upałów zachować przyjemny chłód oraz półmrok panujący wewnątrz domu. To doskonałe rozwiązane na cały rok – niezależnie od pory roku ! Mroźną zimą rolety pozwalają zatrzymać w pomieszczeniach jak największą ilość ciepła, a dzięki temu koszty zużycia energii są dużo mniejsze.

W zależności od potrzeb nasza firma jest w stanie dopasować roletę do każdego okna. Rolety zewnętrzne to inwestycja na bardzo długie lata oraz bezpieczeństwo w zasięgu ręki. Produkowane są z wysokojakościowego aluminium który pełni również rolę antywłamaniową dla naszego domu. 

Dzięki bogatej kolorystyce profili idealnie dopasowują się do koloru elewacji, oraz nadają uroku na zewnątrz. Rolety aluminiowe spełniają również funkcję przeciwsłoneczną, i chronią nas przed nadmiernym słońcem w pomieszczeniu. 

W celu uzyskania maksymalnego komfortu w ich obsłudze proponujemy zaopatrzenie się w specjalny mechanizm pozwalający na ich zdalne sterowanie. 

Darmowy Pomiar

Jako producent gwarantujemy najwyższą jakość usług począwszy od pomiaru a skończywszy na pogwarancyjnym serwisie rolet.  

Aby poznać cały nasz asortyment oraz ceny danych produktów zachęcamy do umówienia się na bezpłatny i niezobowiązujący pomiar.